2023-11-25T08:30:00+01:00 Powstanie film o życiu i karierze Skolima?! Takiego wywiadu z królem Latino nikt się nie spodziewał! Król Latino – Skolim – z własnym filmem?! Skolim: „…o moim życiu można by było nagrać film”. https://disco-polo.info/uploads/news/krol-latino---skolim---z-wlasnym-filmem-skolim-o-moim-zyciu-mozna-by-bylo-nagrac-filmjpg.jpg

Powstanie film o życiu i karierze Skolima?! Takiego wywiadu z królem Latino nikt się nie spodziewał!

Autor: Adam Begier , 25 Listopad 2023  08:30
Powstanie film o życiu i karierze Skolima?! Takiego wywiadu z królem Latino nikt się nie spodziewał!
Źródło zdjęć: youtube.com/@VoxfmPl

Król Latino – Skolim – z własnym filmem?! Skolim: „…o moim życiu można by było nagrać film”.Reklama

  Reklama

  Konrad „Skolim” Skolimowski zdradza szczegóły ze swojego życia. Poznaj lepiej króla latino czytając poniższy artykuł.

  Skolim to niewątpliwie najpopularniejszy w ostatnim czasie artysta, którego przeboje zna cała Polska. Trylogia utworów, w której skład wchodzą single „Wyglądasz idealnie”, „Kiss me baby” oraz „Nie dzwoń do mnie mała” sprawiły, iż Konrad zyskał niesamowitą popularność, a jego harmonogram koncertowy zapełniony jest po brzegi. Historia i energiczne utwory są dobrym materiałem, aby – tak jak Zenon Martyniuk – również Skolim dostał swój własny film. Czy tak się stanie?

  WYZNANIE SKOLIMA

  Kamil Rutkowski przeprowadzając wywiad z Konradem Skolimowskim poznał sukces i szczere wyznanie artysty. Jak zaznacza sam król latino, wita się on z każdą osobą, ponieważ każdy człowiek to jego fan, a co za tym idzie – nie istniałby bez ich wsparcia. Król latino zdradził, że najintensywniejszy okres koncertowy przypada na lipiec-sierpień, lecz w październiku czy listopadzie również zdarza mu się zagrać kilka koncertów jednego dnia.

  JAKIE KONCERTY LUBI GRAĆ SKOLIM?

  Dziennikarz VOX FM zapytał Konrada, jakiego typu koncerty woli grać – czy skromne, czy wręcz przeciwnie, opiewające na setki tysięcy osób.

  Lubię jak jest dużo ludzi, ale każdy koncert jest niesamowity – oznajmił gwiazdor.

  Skolim, tak jak każdy z nas, uwielbia słuchać muzyki. Jak przyznał w wywiadzie z Rutkowskim, najchętniej uwielbia słuchać swoich kawałków, lecz ma również swoich ulubionych twórców. Konrad lubi muzykę portorykańskiego piosenkarza Chenco Corleone czy Modern Talking.

  SKOLIM: „…O MOIM ŻYCIU MOŻNA BY BYŁO NAGRAĆ FILM”

  Popularność i pnąca się do góry kariera w przypadku znanych twórców jest dobrym materiałem na film lub serial. Przykładem tego stwierdzenia jest chociażby fakt, iż w 2020 roku na ekrany kin wszedł biograficzny film „Zenek”, który odbił się szerokim echem.

  W rozmowie z Kamilem Rutkowkim, Konrad Skolimowski powiedział:

  - „Przez ostatnie lata działo się tyle rzeczy, że ktoś kiedyś powiedział, że o moim życiu można by było nagrać film. Mówię: ‘’Co Ty gadasz, jeszcze nie jest ten moment”. Ale uwierz mi, że gdybym opowiedział historie, które się zdarzyły w te wakacje nawet to już ten film mógłby powstać”.

  Utwory Skolima cieszą się niesamowitą popularność, o czym zaświadcząją chociażby milionowe wyświetlenia teledysków w bardzo krótkim czasie. Najnowszy utwór, który swoją premierę miał 15 listopada obecnie został odtworzony ponad 7 mln razy, a zainteresowanie produkcją rośnie, ponieważ artysta odbiegł od swojego stylu latino, realizując świąteczną, pełną ciepła i nostalgii romantyczną balladę.

  Czy popularność Skolima sprawi, iż artysta doczeka się filmu o sobie? Gdy taki film powstanie wybierzecie się do kin? Chcielibyście, aby historia króla latino została przeniesiona na ekran?

  Reklama

  SKOLIM - Co w Tobie jest

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowość: Bartii zaskakuje emocjonalną balladą "Winna" - Musisz to usłyszeć
  2. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka
  3. Premiera od legendy disco polo: Bayer Full - Arrivederci! Sławomir Świerzyński mocno zaskoczył
  4. "Kocha się raz" w Klubowym Wydaniu - Nowy hit od zespołu Bayera!
  5. Gwiazda disco polo - Jesika z głębokim dekoltem! Zobacz jak rozpala nas na początku lutego!
  6. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę
  7. DiscoStar wraca z Hukiem na POLO TV! Dziś emisja!
  8. Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie