Reklama
Polecamy


Reklama

Kontrowersyjny YouTuber nową gwiazdą disco polo?! Jego nowy utwór podbija sieć!

2020-02-18T18:03:00+01:00 Kontrowersyjny YouTuber nową gwiazdą disco polo?! Jego nowy utwór podbija sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/disco-marek-remiza-1581949679.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Poczynania Disco Marka wskazują na to, że w branży muzycznej jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy disco polo

Reklama

Czyżby jeden z bardziej kontrowersyjnych YouTuberów poszedł po całości w kierunku disco polo? Disco Marek nie przestaje zaskakiwać. W sieci pojawiła się kolejna jego nowość.

Zobacz również: Wesele w czasie pandemii? Gwiazdor disco polo udowodnił, że podczas takich imprez można bawić się wyśmienicie!

Poczynania Disco Marka wskazują na to, że w branży muzycznej jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy disco polo. Mimo, że Lord Kruszwil nie ma jeszcze 20 lat, to jego popularność przechodzi najśmielsze oczekiwania niejednego wykonawcy, nie tylko ze świata muzyki tanecznej.

Artysta zasłynął między innymi z takich piosenek, jak „Kukurydza” , „Kiedyś miałem Ciebie” . Oczywiście nie można nie wspomnieć o przeboju „Zostań moją kotką”. Chyba każdy szanujący się fan Disco Marka zna tekst tej piosenki na pamięć. Poza tym nie można pominąć faktu, że Marek jest też jednym z bardziej znanych YouTuberów.

Jego twórcze filmiki na YouTube już niejednokrotnie stawały się najbardziej popularnymi. Niedawno Disco Marek postanowił stworzyć kolejne dzieło. Jego najnowszy utwór został zatytułowany „Remiza”.

Utwory od Disco Marka są bardzo kontrowersyjne i odważne. Można by się zastanawiać, czy Polacy są gotowi na twórczość młodego artysty?

Wielu ludzi traktuje jego piosenki nie do końca na poważnie. Powstaje mnóstwo prześmiewczych filmików na TikToku do jego kawałków.

Zobacz również: Wyglądają olśniewająco! Paula Karpowicz (Top Girls) wraz z partnerem olśniła gości weselnych!

Myślicie, że z „Remizą” będzie inaczej?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  2. Niesamowita niespodzianka od Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo podzielił się nową produkcją!
  3. Wyglądają olśniewająco! Paula Karpowicz (Top Girls) wraz z partnerem olśniła gości weselnych!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.