Reklama


Reklama

Najnowsza produkcja od Marka Disco (Lord Kruszwil) podbije rynek weselny! Musicie to usłyszeć!

2020-04-26T13:12:00+02:00 Najnowsza produkcja od Marka Disco (Lord Kruszwil) podbije rynek weselny! Musicie to usłyszeć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/najnowsza-produkcja-od-marka-disco-lord-kruszwil-podbije-rynek-weselny-musicie-to-uslyszec-1587840370.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/lordy_kruszwila
Reklama


Premiera

Marek Kruszel znany jako Disco Marek zdecydował się podbić branże weselną

Reklama

Muzyka disco polo, to gatunek, który odpowiada za udane imprezy taneczne w Polsce. Parkiety weselne płoną, gdy w głośnikach brzmią przeboje gwiazd disco.

Zobacz również: Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!

Tę tendencję szybko zauważył bardzo popularny youtuber i twórca muzyki dance, Marek Kruszel. Disco Marek opublikował kilka dni temu bardzo weselną produkcję. Piosenka pt. „Wesele”, posiada świetny tekst, idealnie obrazujący fakty, które często mają miejsce na tego typu imprezach.

Artysta mimo młodego wieku, doskonale zauważa i poniekąd parodiuje w swoim utworze niektóre zabawne zachowania gości weselnych lub pary młodej.

Niestety, prawdopodobnie z powodu pandemii nie udało się stworzyć klipu do tej produkcji, ale grafika, która towarzyszy ścieżce audio jest bardzo ciekawa, mimo niezmieniającego się kadru. Śmiało można prognozować, że gdy dozwolone będą zabawy taneczne, to piosenka popularnego Kruszwila będzie kluczowa dla dobrego ducha takich spotkań.

Pytanie kiedy będzie można sprawdzić rzeczywistości potencjał tego hitu. Oby jak najszybciej.

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!
  2. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  3. Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.