Reklama
Polecamy


Reklama

Disco Marek podbija disco polo ognistym wyznaniem "Kocham Rude"! Gorąca premiera dostępna!

2020-02-01T15:46:00+01:00 Disco Marek podbija disco polo ognistym wyznaniem "Kocham Rude"! Gorąca premiera dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/goraca-premiera-od-disco-marka-kocham-rude-to-nowy-hit-disco-polo-1580560854.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nie każdy na miejscu Disco Marka będąc znanym YouTuberem, uderzałby w branże disco polo. Świat muzyki jest okrutny i nie jest łatwo się przebić

Reklama

Kontrowersyjny wykonawca disco polo postawił tym razem na szczere wyznanie. Disco Marek śpiewa ze specjalną dedykacją. Być może dla Ciebie?

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!

Disco Marek w świecie disco polo zasłynął dzięki takim utworom, jak „Zostań moją kotką” czy też „Kukurydza”. Teraz postanowił szczerze i otwarcie bez zbędnych tekstów na miarę taniego podrywu przekazać to, co czuje"Kocham Rude" - śpiewa!

Disco Marek, właściwie Marek Kruszel nie tylko tworzy muzykę disco polo. Poza tym, że artysta działa w branży muzycznej, to należy pamiętać, że swoje działanie w sieci zaczynał od YouTube. Dzisiaj Disco Marek jest jednym z trzech najbardziej popularnych YouTuberów w Polsce.

Być może jego poczynania w sieci i przygoda z YouTubem, która w pewnym sensie przerodziła się na sposób na życie i pracę – miały wpływ na decyzję z muzyką. Nie każdy na miejscu Disco Marka będąc znanym YouTuberem, uderzałby w branże disco polo. Świat muzyki jest okrutny i nie jest łatwo się przebić.

Jednak nie jest to niemożliwe, czego doskonałym przykładem jest Marek Kruszel, który idzie na rekord.

Może nowość „Kocham rude” napędzi jego karierę jeszcze bardziej?

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  2. Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!
  3. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.