Reklama
Polecamy


Reklama

Disco Marek i Sławomir we wspólnej produkcji! Zobaczcie jako pierwsi hit pt. "Romeo i Julia"

2020-03-06T18:09:00+01:00 Disco Marek i Sławomir we wspólnej produkcji! Zobaczcie jako pierwsi hit pt. "Romeo i Julia" https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/disco-marek-i-slawomir-we-wspolnej-produkcji-zobaczcie-jako-pierwsi-hit-pt-romeo-i-julia-1583508865.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Młody gwiazdor disco polo i twórca największego hitu pt. "Miłość w Zakopanem" postanowili nagrać wspólny utwór pt. "Romeo i Julia"

Reklama

Prawdziwy sztos pojawił się na rynku disco polo?! Disco Marek i Sławomir we wspólnej produkcji podbiją serca internautów?

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

Z pewnością duet Disco Marka, czyli jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej sceny YouTube oraz Sławomira gwiazdy rock polo odbije się szerokim echem w branży muzycznej. Takiego połączenia jeszcze nie było co może zagwarantować niebywały sukces.

Młody gwiazdor disco polo i twórca największego hitu pt. "Miłość w Zakopanem" postanowili nagrać wspólny utwór pt. "Romeo i Julia". Przepiękna baśniowa opowieść opowiedziana za pomocą muzyki, słów oraz teledysku to przepis na sukces? Wiele na to wskazuje.

Za niezwykły klip odpowiada znana ekipa w branży disco polo - Faster Media, która od jakiegoś czasu współpracuje również z Disco Markiem.

Czy piosenka pt. "Romeo i Julia" okaże się strzałem w dziesiątkę i na wiele miesięcy zagości na najważniejszych listach przebojów w naszym kraju? Zobaczcie poniższą nowość! 

Zobacz również: Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  2. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!
  3. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.