Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-08T15:30:00+01:00 Jest nowy król disco polo?! Disco Marek pokazał nowość, która zachwyciła internautów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/nowy-krol-disco-polo-disco-marek-prezentuje-nowosc-ktora-oczarowala-internautow-1581170735.jpg
Reklama

Jest nowy król disco polo?! Disco Marek pokazał nowość, która zachwyciła internautów!

Redakcja , 08 Luty 2020  15:30
Jest nowy król disco polo?! Disco Marek pokazał nowość, która zachwyciła internautów!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalista disco polo nie zwalnia tempa. Disco Marek tym razem postawił na nieco bardziej ambitne i mniej prześmiewcze klimaty

Reklama

Nikt nie spodziewał się takiej nowości od artysty disco polo, który dał się poznać z nieco innej strony. Wygląda na to, że Disco Marek przeszedł wewnętrzną przemianę, co idzie odczuć po najnowszym utworze.

Zobacz również: Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!

Disco Marek to tak naprawdę Marek Kruszel. Chłopak zasłynął na YouTube. Jednakże poczuł, że chce tworzyć coś więcej. Zdecydował się na muzykę, która chyba okazała się strzałem w dziesiątkę. Artysta disco polo ma już na swoim koncie takie utwory, jak „Kukurydza” i „Kocham rude”. Oczywiście niepodważalnym numerem jeden jest piosenka pod tytułem „Zostań moją kotką”. Utwór charyzmatyczny i z humorem okazał się być tym, czego oczekiwali jego fani.

Teledysk do kawałka ma już blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale wykonawcy. Wokalista nie zwalnia tempa. Disco Marek tym razem postawił na nieco bardziej ambitne i mniej prześmiewcze klimaty. Najnowszy kawałek został zatytułowany „Kiedyś miałem Ciebie”.

Piosenka jest bardzo klubowa, ale i jednocześnie przekaz nakłania do refleksji i wspomnień. Artysta śpiewa, że kiedyś miał ukochaną i było im, jak w niebie.

Myślicie, że ta piosenka ma coś wspólnego z życiem prywatnym Disco Marka? W końcu zbliżają się walentynki, więc może wokaliście przypomniało się o nieszczęśliwej miłości z przeszłości.

Zobacz również: Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Mega Imprezowa premiera już w sieci! Pudzianowski z genialnym nowym przebojem!
  2. Hot! Magda Narożna cała promienieje! Internauci zachwyceni Królową Disco Polo!
  3. Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!
  4. Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej