Reklama


Reklama

Konkurencja dla Sławomira? Kuzyn Zenka promuje Horror Polo. Nowy gatunek zdeklasuje również disco polo?

2018-10-14T10:30:00+02:00 Konkurencja dla Sławomira? Kuzyn Zenka promuje Horror Polo. Nowy gatunek zdeklasuje również disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/konkurencja-dla-slawomira-kuzyn-zenka-promuje-horror-polo-nowy-gatunek-zdeklasuje-rowniez-disco-polo-1539372701.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Kuzyn Zenka
Reklama


Ogólna

Dalsze losy najpopularniejszego gatunku muzycznego w Polsce stoją pod znakiem zapytania? Na rynku pojawił się gracz

Reklama

Muzyka disco polo nieprzerwanie zyskuje coraz większą popularność. Niegdyś kiczowaty gatunek jest dzisiaj jednym z najchętniej słuchanych, przy którym bawią się miliony słuchaczy. W związku z rosnącą popularnością gatunku disco polo powstają jej tzw. odłamy, bądź jak kto woli podgatunki.

Jednym z najpopularniejszych twórców nowego brzmienia jest Sławomir. Artysta plasuje swoją twórczość do gatunku rock polo, który sam wymyślił. Jak tłumaczy jest to połączenie muzyki rock z polskimi tekstami. Propozycje "Miłość w Zakopanym", "Megiera" czy "Ty mała znów zarosłaś" to zaraz przy produkcjach disco polo jedne z najpopularniejszych produkcji, jakie są na rynku. Czy to w najbliższym czasie się zmieni? 

Zobacz również: Wokalista disco polo podbija serca Polaków romantyczną balladą!

Na rynku od pewnego czasu działa Kuzyn Zenka, który nie boi się nowych wyzwań. W swojej przedostatniej produkcji wokalista połączył disco polo z rapem i swoją propozycję nazwał DiscoRap. Obecnie do sieci trafiła nowość pt. "Gdy nie ma w domu żony", w której wokalista wciela się w postać przerażającego Draculi. Kuzyn Zenka postanowił połączyć taneczne brzmienie z dramaturgią co w efekcie końcowym nazwał Horror Polo. 

"W twoim stylu. Refren mega. Disco z jajcem to sie da lubić."; "Jedna z lepszych piosenki tego roku. Pozdrawiam i trzymaj tak dalej "; "Fantastyczny hit Kuzynie Zenka." komentują pierwsi słuchacze. Czy to oznacza, że Kuzyn Zenka zdeklasuje swoją twórczością Disco Polo? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!
  2. Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!
  3. Wielki przełom w karierze gwiazdy disco polo! Edyta Folwarska podjęła współpracę z agentką, która stoi za sukcesem Blanki Lipińskiej


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.