2018-10-14T10:30:00+02:00 Konkurencja dla Sławomira? Kuzyn Zenka promuje Horror Polo. Nowy gatunek zdeklasuje również disco polo? https://disco-polo.info/uploads/news/2018/10/konkurencja-dla-slawomira-kuzyn-zenka-promuje-horror-polo-nowy-gatunek-zdeklasuje-rowniez-disco-polo-1539372701.jpg

Konkurencja dla Sławomira? Kuzyn Zenka promuje Horror Polo. Nowy gatunek zdeklasuje również disco polo?

Redakcja , 14 Październik 2018  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Konkurencja dla Sławomira? Kuzyn Zenka promuje Horror Polo. Nowy gatunek zdeklasuje również disco polo?
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Kuzyn Zenka
Reklama

Dalsze losy najpopularniejszego gatunku muzycznego w Polsce stoją pod znakiem zapytania? Na rynku pojawił się gracz

Reklama

Muzyka disco polo nieprzerwanie zyskuje coraz większą popularność. Niegdyś kiczowaty gatunek jest dzisiaj jednym z najchętniej słuchanych, przy którym bawią się miliony słuchaczy. W związku z rosnącą popularnością gatunku disco polo powstają jej tzw. odłamy, bądź jak kto woli podgatunki.

Jednym z najpopularniejszych twórców nowego brzmienia jest Sławomir. Artysta plasuje swoją twórczość do gatunku rock polo, który sam wymyślił. Jak tłumaczy jest to połączenie muzyki rock z polskimi tekstami. Propozycje "Miłość w Zakopanym", "Megiera" czy "Ty mała znów zarosłaś" to zaraz przy produkcjach disco polo jedne z najpopularniejszych produkcji, jakie są na rynku. Czy to w najbliższym czasie się zmieni? 

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!

Na rynku od pewnego czasu działa Kuzyn Zenka, który nie boi się nowych wyzwań. W swojej przedostatniej produkcji wokalista połączył disco polo z rapem i swoją propozycję nazwał DiscoRap. Obecnie do sieci trafiła nowość pt. "Gdy nie ma w domu żony", w której wokalista wciela się w postać przerażającego Draculi. Kuzyn Zenka postanowił połączyć taneczne brzmienie z dramaturgią co w efekcie końcowym nazwał Horror Polo. 

"W twoim stylu. Refren mega. Disco z jajcem to sie da lubić."; "Jedna z lepszych piosenki tego roku. Pozdrawiam i trzymaj tak dalej "; "Fantastyczny hit Kuzynie Zenka." komentują pierwsi słuchacze. Czy to oznacza, że Kuzyn Zenka zdeklasuje swoją twórczością Disco Polo? 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!
  2. Premiera kawałka, który zaskoczy Was bardzo pozytywnie! Jeszcze cieplutki klip na zakończenie lata już w sieci!
  3. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!
  4. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!
  5. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
  6. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami