Reklama
Polecamy


Reklama

Przekąs w disco polo?! Kuzyn Zenka zaskoczył fanów nowym materiałem! Zobaczcie VIDEO

2020-03-13T08:30:00+01:00 Przekąs w disco polo?! Kuzyn Zenka zaskoczył fanów nowym materiałem! Zobaczcie VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/nowa-propozycja-od-kuzyna-zenka-gnusna-i-zla-1583939773.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Kuzyn Zenka właśnie opublikował nowość, która została zatytułowana „Gnuśna i zła”

Reklama

Kuzyn Zenka przeszedł samego siebie? Wokalista ponownie zaskoczył premierą fanów muzyki tanecznej. To, czy kawałek pod tytułem „Gnuśna i zła” okaże się hitem – zweryfikuje czas i niezawodni fani disco polo.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!

Na pewno Kuzyn Zenka pokazał, że nie da o sobie zapomnieć. Kuzyn Zenka właśnie opublikował nowość, która została zatytułowana „Gnuśna i zła”. Artysta zdradza w utworze, że kobieta wybrała swoją drogę, z czym ciężko jest się jemu pogodzić. 

Dotychczas wokalista muzyki tanecznej działający pod pseudonimem artystycznym Kuzyn Zenka dał się poznać między innymi z takich piosenek, jak „Oczy Popka” , „Gdy nie ma w domu żony” , a także „Disco Rollo” – który okazał się wakacyjnym hitem w 2017 roku.

Tym razem artysta muzyki disco polo nagrał pomysłowy teledysk do swojej najnowszej propozycji, jaka została zatytułowana „Gnuśna i zła”.

Warto podkreślić, że dotychczas żaden z wykonawców nie miał w sobie tyle odwagi, żeby stworzyć utwór, który byłby tak bezpośrednio ukierunkowany w stronę kobiety ukazując ją w niekoniecznie dobrym świetle. Jak oceniacie tę premierę od Kuzyna Zenka?

Zobacz również: Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  2. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  3. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.