Reklama


Reklama

Erotyczny podtekst w niezwykłej produkcji disco polo. Kuzyn Zenka poszedł na całość!

2019-07-07T08:00:00+02:00 Erotyczny podtekst w niezwykłej produkcji disco polo. Kuzyn Zenka poszedł na całość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/erotyczny-podtekst-w-niezwyklej-produkcji-disco-polo-kuzyn-zenka-poszedl-na-calosc-1562415366.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To będzie nowy hit disco polo?!

Reklama

Takiej piosenki świat disco polo jeszcze nie słyszał! Kuzyn Zenka bardzo się postarał, aby zawojować tą propozycją muzyczny rynek. Przesłuchajcie jego nowości, która jest całkiem kontrowersyjna.

Zobacz również: Tyle pięknych kobiet w jednym teledysku disco polo dawno nie było. Gorąca premiera Doktora Swag'a!

Lato, słońce, grill na łące i kuszące piękności, dla których niejeden mężczyzna byłby w stanie oddać wszystko. Kuzyn Zenka po raz kolejny powrócił z niekonwencjonalnym utworem, który ma szanse podbić klubowe parkiety. W końcu długie i jakże gorące noce sprzyjają rożnym ekscesom, jakim wakacyjny klimat podkręca tempa, a także temperatury.

Kuzyn Zenka jest doskonale znany w branży muzycznej z takich przebojów, jak „Gdy nie ma w domu żony” , „Barszcz i śledź” , a także „Miłość w Pradze” i oczywiście prześmiewcza przestroga „Uważaj na szwagra”.

Tym razem wokalista postanowił wykorzystać okres wakacji i stworzył adekwatny do klimatu teledysk, który zwiastuje bardzo optymistyczną przyszłość w życiu zawodowym Kuzyna Zenka. Jego nowość ma szanse zawojować największe polskie stacje radiowe, które codziennie czekają na takie muzyczne perełki.

Zobacz również: Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!

Myślicie, że o Kuzynie Zenka będzie niebawem jeszcze głośniej, dzięki jego dwuznacznej propozycji „Ona da”?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!
  2. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  3. Gwiazdy disco polo organizują huczne wesele z zabawą do białego rana!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.