Reklama
Polecamy


Reklama

Niebywałe! Artysta disco polo połączył miłość z zakażeniem!

2020-03-29T10:30:00+02:00 Niebywałe! Artysta disco polo połączył miłość z zakażeniem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/niebywale-artysta-disco-polo-polaczyl-milosc-z-zakazeniem-1585168096.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wielkie ukłony dla twórców, za wygenerowanie piosenki w klimacie disco polo, niosącej ze sobą tak szeroki przekaz

Reklama

Disco polo to gatunek, w którym przewodnią tematyką jest miłość. Zdarza się, ze artyści śpiewają o tańcu, pieniądzach czy samochodach, ale gdzieś w tym wszystkim zawsze wplecione jest najsilniejsze z uczuć!

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Nietypowe połączenie zaserwował fanom Kuzyn Zenka! Jego najnowsza piosenka pt. „Zaraźliwa miłość”, to znowu kompilacja miłości, ale tym razem z całkiem nowym, ale jakże modnym ostatnio wirusowym wątkiem. Być może wpływ na stworzenie takiej produkcji miał fakt, że tym razem Kuzyn zdecydował się na duet! Chwytak to formacja, która dołożyła swoje „5 groszy” do powstania hitu.

Szczerze mówiąc nowy utwór Kuzyna Króla Disco Polo i Chwytaka, to strzał w dziesiątkę! Oprócz fajnego i modnego przekazu, utwór niesie ze sobą również formę moralizatorską. Wskazuje jak należy się poprawnie zachowywać w czasie epidemii. Bawi, a jednocześnie poucza.

Wielkie ukłony dla twórców, za wygenerowanie piosenki w klimacie disco polo, niosącej ze sobą tak szeroki przekaz. Pozostaje nam ufać, ze przebój szybko podbije internet i listy przebojów, aby trafić do jak najszerszego grona odbiorców.

Zobacz również: Nieziemska artystka disco polo w oszałamiającej sesji! Z dnia na dzień jest piękniejsza! A ten dekolt!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  2. Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!
  3. Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.