2020-03-29T10:30:00+02:00 Niebywałe! Artysta disco polo połączył miłość z zakażeniem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/niebywale-artysta-disco-polo-polaczyl-milosc-z-zakazeniem-1585168096.jpg

Niebywałe! Artysta disco polo połączył miłość z zakażeniem!

Redakcja , 29 Marzec 2020  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Niebywałe! Artysta disco polo połączył miłość z zakażeniem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Wielkie ukłony dla twórców, za wygenerowanie piosenki w klimacie disco polo, niosącej ze sobą tak szeroki przekaz

Reklama

Disco polo to gatunek, w którym przewodnią tematyką jest miłość. Zdarza się, ze artyści śpiewają o tańcu, pieniądzach czy samochodach, ale gdzieś w tym wszystkim zawsze wplecione jest najsilniejsze z uczuć!

Zobacz również: Pilne! Popularny gwiazdor disco polo trafił w złym stanie do szpitala 'Może być różnie. Proszę o Wasze wsparcie'

Nietypowe połączenie zaserwował fanom Kuzyn Zenka! Jego najnowsza piosenka pt. „Zaraźliwa miłość”, to znowu kompilacja miłości, ale tym razem z całkiem nowym, ale jakże modnym ostatnio wirusowym wątkiem. Być może wpływ na stworzenie takiej produkcji miał fakt, że tym razem Kuzyn zdecydował się na duet! Chwytak to formacja, która dołożyła swoje „5 groszy” do powstania hitu.

Szczerze mówiąc nowy utwór Kuzyna Króla Disco Polo i Chwytaka, to strzał w dziesiątkę! Oprócz fajnego i modnego przekazu, utwór niesie ze sobą również formę moralizatorską. Wskazuje jak należy się poprawnie zachowywać w czasie epidemii. Bawi, a jednocześnie poucza.

Wielkie ukłony dla twórców, za wygenerowanie piosenki w klimacie disco polo, niosącej ze sobą tak szeroki przekaz. Pozostaje nam ufać, ze przebój szybko podbije internet i listy przebojów, aby trafić do jak najszerszego grona odbiorców.

Zobacz również: Genialna premiera od Patryka Pegzy z formacji After Party! Gwiazdor disco polo kolejny raz znokautował konkurencję?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  2. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
  3. Nowy wokalista w disco polo! Tajemniczy Księciunio wydał właśnie premierę 'Wrzuć na luz'
  4. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  5. Jesienna składanka najnowszych hitów disco polo trafiła do sieci! To prawdziwy muzyczny 'biały kruk'!
  6. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  7. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  8. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami