Reklama
Polecamy


Reklama

Koncerty odwołane, Liga Mistrzów również...Wokalista disco polo przywrócił te dwa wydarzenia przy jednej okazji

2020-05-04T15:32:00+02:00 Koncerty odwołane, Liga Mistrzów również...Wokalista disco polo przywrócił te dwa wydarzenia przy jednej okazji https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/co-za-akcja-bardzo-popularny-artysta-disco-polo-zrobil-cos-niesamowitego-polecial-nawet-hymn-1588193046.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/stories/najmilszypan/
Reklama


Życie gwiazd

Miły Pan oprócz muzyki, umiłował jeszcze jedną rozrywkę...to piłka nożna. Nikt nie mógł jednak przypuszczać, że autor „Małolatek” wprowadza football

Reklama

Do prawdziwego widowiska piłkarsko - towarzyskiego doszło ostatnio na profilu jednego z wybitnych twórców muzyki disco polo. I chociaż sam „mecz” odbył się poza kamerami, to oprawa muzyczno-artystyczna była na najwyższym poziomie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!

Nie od dziś wiadomo, że Miły Pan oprócz muzyki, umiłował jeszcze jedną rozrywkę...to piłka nożna. Nikt nie mógł jednak przypuszczać, że autor „Małolatek” wprowadza football tak bardzo w swoje życie. Piotr Kołaczyński organizując spotkanie ze znajomymi, zaaranżował mały spektakl.

Zanim Panowie przystąpili do „wodopoju”, ustawili się jak piłkarze przed meczem, do hymnu i oprawili całe wydarzenie właśnie hymnem Ligi Mistrzów. Zawody polegały na wypiciu odpowiedniej ilości przygotowanego trunku. Przeciw Miłemu Panu wystąpił menadżer.

Gdzieś tam poza kadrem pewnie były „przystaweczki i kanapery”. Mamy, tylko nadzieję, że „nery” dały radę. Koncerty odwołane, Liga Mistrzów również... Artyści przywrócili te dwa wydarzenia przy jednej okazji. Nic tak nie łączy jak sport i muzyka.

Zobacz również: Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  2. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  3. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.