Reklama


Reklama

Koncerty odwołane, Liga Mistrzów również...Wokalista disco polo przywrócił te dwa wydarzenia przy jednej okazji

2020-05-04T15:32:00+02:00 Koncerty odwołane, Liga Mistrzów również...Wokalista disco polo przywrócił te dwa wydarzenia przy jednej okazji https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/co-za-akcja-bardzo-popularny-artysta-disco-polo-zrobil-cos-niesamowitego-polecial-nawet-hymn-1588193046.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/stories/najmilszypan/
Reklama


Życie gwiazd

Miły Pan oprócz muzyki, umiłował jeszcze jedną rozrywkę...to piłka nożna. Nikt nie mógł jednak przypuszczać, że autor „Małolatek” wprowadza football

Reklama

Do prawdziwego widowiska piłkarsko - towarzyskiego doszło ostatnio na profilu jednego z wybitnych twórców muzyki disco polo. I chociaż sam „mecz” odbył się poza kamerami, to oprawa muzyczno-artystyczna była na najwyższym poziomie.

Zobacz również: Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!

Nie od dziś wiadomo, że Miły Pan oprócz muzyki, umiłował jeszcze jedną rozrywkę...to piłka nożna. Nikt nie mógł jednak przypuszczać, że autor „Małolatek” wprowadza football tak bardzo w swoje życie. Piotr Kołaczyński organizując spotkanie ze znajomymi, zaaranżował mały spektakl.

Zanim Panowie przystąpili do „wodopoju”, ustawili się jak piłkarze przed meczem, do hymnu i oprawili całe wydarzenie właśnie hymnem Ligi Mistrzów. Zawody polegały na wypiciu odpowiedniej ilości przygotowanego trunku. Przeciw Miłemu Panu wystąpił menadżer.

Gdzieś tam poza kadrem pewnie były „przystaweczki i kanapery”. Mamy, tylko nadzieję, że „nery” dały radę. Koncerty odwołane, Liga Mistrzów również... Artyści przywrócili te dwa wydarzenia przy jednej okazji. Nic tak nie łączy jak sport i muzyka.

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  2. Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!
  3. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.