Reklama


Reklama

Koncert MiłegoPana odwołany! Wokalista disco polo udał się na miejsce.. a tam... Dziwna decyzja organizatora!

2019-07-21T22:55:00+02:00 Koncert MiłegoPana odwołany! Wokalista disco polo udał się na miejsce.. a tam... Dziwna decyzja organizatora! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/koncert-milegopana-odwolany-wokalista-disco-polo-udal-sie-na-miejsce-a-tam-dziwna-decyzja-organizatora-1563742488.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Instagram MiłyPan
Reklama


Ogólna

Myślicie, że organizator poniesie z tego tytułu konsekwencje?

Reklama

Koncert Miłego Pana niespodziewanie został odwołany! Zaskakujący w zaistniałej sytuacji jest fakt, że artysta disco polo nie został poinformowany wcześniej o zmianach przez organizatora! Szok!

Zobacz również: Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!

Coś takiego w branży disco polo jeszcze nie miało miejsca! Organizator odwołanej imprezy wykazał się brakiem szacunku do ludzi, artysty i całkowitym defektem profesjonalizmu! i Rzekomym powodem zniesionego koncertu była powódź. 

Jednakże wokalista znany w branży disco polo pod pseudonimem Miły Pan, nie został o tym w ogóle poinformowany.

Organizator tłumaczył się, że koncert nie dojdzie do skutku przez wyimaginowaną powódź. Po tym, jak uwielbiany wykonawca muzyki disco polo dotarł na miejsce, gdzie miał się odbyć koncert, okazało się, że warunki pogodowe są nienaganne. A już na pewno nie ma mowy o żadnej powodzi. Wokalista nagrał film, na którym wszystko dokładnie widać.

Fani Piotrka są zbulwersowani. Aczkolwiek organizator nie poczuwa się do odpowiedzialności. Trzeba przyznać, że poirytowanie wykonawcy jest w zupełności zrozumiałe. Trudno jest sobie wyobrazić, co musiał czuć uwielbiany wokalista, który poświęca się, jedzie na koncert i nagle okazuje się, że impreza nie dojdzie do skutku!

Organizator w ogóle nie wziął pod uwagę poświęconego czasu wokalisty, który śmiało mógłby zagrać dla swoich fanów w innym miejscu, gdzie nie byłoby mowy i takim znieważaniu!

Zobacz również: Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!

Myślicie, że organizator poniesie z tego tytułu konsekwencje?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!
  2. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  3. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.