Reklama
Polecamy


Reklama

Koncert MiłegoPana odwołany! Wokalista disco polo udał się na miejsce.. a tam... Dziwna decyzja organizatora!

2019-07-21T22:55:00+02:00 Koncert MiłegoPana odwołany! Wokalista disco polo udał się na miejsce.. a tam... Dziwna decyzja organizatora! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/koncert-milegopana-odwolany-wokalista-disco-polo-udal-sie-na-miejsce-a-tam-dziwna-decyzja-organizatora-1563742488.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Instagram MiłyPan
Reklama


Ogólna

Myślicie, że organizator poniesie z tego tytułu konsekwencje?

Reklama

Koncert Miłego Pana niespodziewanie został odwołany! Zaskakujący w zaistniałej sytuacji jest fakt, że artysta disco polo nie został poinformowany wcześniej o zmianach przez organizatora! Szok!

Zobacz również: MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!

Coś takiego w branży disco polo jeszcze nie miało miejsca! Organizator odwołanej imprezy wykazał się brakiem szacunku do ludzi, artysty i całkowitym defektem profesjonalizmu! i Rzekomym powodem zniesionego koncertu była powódź. 

Jednakże wokalista znany w branży disco polo pod pseudonimem Miły Pan, nie został o tym w ogóle poinformowany.

Organizator tłumaczył się, że koncert nie dojdzie do skutku przez wyimaginowaną powódź. Po tym, jak uwielbiany wykonawca muzyki disco polo dotarł na miejsce, gdzie miał się odbyć koncert, okazało się, że warunki pogodowe są nienaganne. A już na pewno nie ma mowy o żadnej powodzi. Wokalista nagrał film, na którym wszystko dokładnie widać.

Fani Piotrka są zbulwersowani. Aczkolwiek organizator nie poczuwa się do odpowiedzialności. Trzeba przyznać, że poirytowanie wykonawcy jest w zupełności zrozumiałe. Trudno jest sobie wyobrazić, co musiał czuć uwielbiany wokalista, który poświęca się, jedzie na koncert i nagle okazuje się, że impreza nie dojdzie do skutku!

Organizator w ogóle nie wziął pod uwagę poświęconego czasu wokalisty, który śmiało mógłby zagrać dla swoich fanów w innym miejscu, gdzie nie byłoby mowy i takim znieważaniu!

Zobacz również: Magda Narożna zrobiła sobie przerwę od koncertów! Wokalistka disco polo spędza czas z ukochanym!

Myślicie, że organizator poniesie z tego tytułu konsekwencje?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  2. Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?
  3. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.