Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-11T20:46:00+01:00 Angelika Żmijewska (Top Girls) i Miły Pan szczerze o swoim związku! Szokujące wpisy pojawiły się na obu https://disco-polo.info/uploads/news/angelika-zmijewska-i-mily-pan-postawili-kropke-na-swojej-relacji-szokujace-wpisy-pojawily-sie-na-obu-profilachjpg.jpg
Reklama

Angelika Żmijewska (Top Girls) i Miły Pan szczerze o swoim związku! Szokujące wpisy pojawiły się na obu profilach

Redakcja , 11 Luty 2021  20:46
Angelika Żmijewska (Top Girls) i Miły Pan szczerze o swoim związku! Szokujące wpisy pojawiły się na obu profilach
Źródło zdjęć: Instagram - Angelika Żmijewska / MiłyPan
Reklama

Związek popularnych artystów disco polo posypał się niczym domek z kart

Reklama

Relacje między gwiazdami disco polo potrafią być nie mniej płomienne, niż miłosne historie wyśpiewane w muzycznych produkcjach. Artyści dobierają się w pary, nie tylko po to, by w duecie wydać utwór.

Zobacz również: Miliony wpadły na konto gwiazdorów disco polo. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Między twórcami potrafi zrodzić się uczucie, powodujące trwałą związkową relację, która mogłaby stać się wiodącym motywem w najlepszych muzycznych propozycjach. Nie zawsze jednak przygoda ta kończy się happy endem. Najbardziej popularny i rozgrzewający fanów związek ze świata disco polo, zakończył się z przytupem. Angelika Żmijewska - wokalistka zespołu Top Girls i Piotr Kołaczyński, znany w branży jako Miły Pan, od kilkunastu miesięcy mieli się ku sobie.

Choć relacja łącząca tę dwójkę, nie do końca była przejrzysta dla fanów, to nieoficjalnie wiadomo było, że artyści spotykają się, tworząc zgraną parę. Ostatnie wpisy Angeliki i Piotra nie pozostawiają jednak złudzeń. Związek elektryzujący wszystkich odbiorców disco polo, posypał się niczym domek z kart. "Angela jest git. Ja też jestem, ale nie do związków. Lepszy ze mnie ziomal niż partner", napisał najmilszy przedstawiciel tanecznego świata.

Piosenkarka natomiast w zabawie Q&A, dobitnie odpowiedziała na pytanie dociekliwego fana, czy jest z Miłym Panem. "Nie. Fakt, że postanowiłam o tym poinformować publicznie wiąże się z tym, że nie chce być dalej kojarzona z nim". Spektakularna więź doczekała się spektakularnego końca.

Cieszy fakt, że oboje bardzo dojrzale podeszli do rozstania, które przecież każdemu z nas zdarzyło się choć raz. Obojgu, życzymy szczęścia i powodzenia w dalszej, prywatnej egzystencji.

Zobacz również: Kapryśna kobieta i facet, który zrobi dla niej wszystko! Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: MiłyPan - Królowa
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller z zespołu Boys skazany na sukces?! Gwiazdor disco polo zdobył kilka milionów!
  2. Tajemnicza kobieta skradła serce artysty disco polo? Wyjątkowy utwór o miłości podbija sieć!
  3. Wielkie świętowanie! Telewizja Polo TV przygotowała niespodzianki dla fanów disco polo!
  4. Hit disco polo wszech czasów doczekał się teledysku! Ponownie skradnie serca wszystkich słuchaczy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej