Reklama
Polecamy


Reklama

Kolejne gwiazdy disco polo wyleciały do USA! Co z koncertami w Polsce?!

2019-11-16T07:15:00+01:00 Kolejne gwiazdy disco polo wyleciały do USA! Co z koncertami w Polsce?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/kolejne-gwiazdy-disco-polo-wylecialy-do-usa-co-z-koncertami-w-polsce-1573851056.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Jest to z pewnością cios dla wielu fanów disco polo w Polsce. Ich ulubieńcy zdecydowali się wylecieć do USA

Reklama

Ich wyjazd był zaplanowany już od kilku miesięcy! Przedstawiciele muzyki disco polo & dance opuścili Polskę i wylecieli do USA. 

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!

DO GWIAZD PODBIJAJĄCYCH USA DOŁĄCZYŁ ZESPÓŁ MIG! 

Wczoraj na na kilkudniowe tournee po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie wyleciał Zenek Martyniuk z grupą Akcent,  formacja Top Girls, Milano, Mig, Przemysław Niewęgłowski PNmedia oraz Maciej Smoliński. Dzisiaj do ich grona dołączyli kolejni artyści - grupa Mig! 

Kierunek Kanada &USA !!!;) Zapraszamy całą Polonię na nasze koncerty 

Rodzeństwo Gwiazdowskich wspólnie ze wspomnianymi wcześniej artystami odbędzie tournee po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Uwielbiani artyści disco polo wystąpią: 15 listopada w Toronto, 16 listopada w Nowym Jorku,17 listopada na Florydzie, 22 listopada w New Britain, a 23 listopada w Chicago.  Jest to niewątpliwie cios dla fanów w Polsce.

Zespoły spędzą za Oceanem wyłącznie kilka dni. Oprócz koncertów zaplanowali również w tym czasie zwiedzanie okolicznych atrakcji, po czym wrócą do koncertowania w Polsce. Czy ten wylot zaowocuje ciekawymi projektami? O tym już niedługo na łamach serwisu disco-polo.info 

Zobacz również: Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia
  2. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!
  3. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.