Reklama


Reklama

Kolejne gwiazdy disco polo wyleciały do USA! Co z koncertami w Polsce?!

2019-11-16T07:15:00+01:00 Kolejne gwiazdy disco polo wyleciały do USA! Co z koncertami w Polsce?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/kolejne-gwiazdy-disco-polo-wylecialy-do-usa-co-z-koncertami-w-polsce-1573851056.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Jest to z pewnością cios dla wielu fanów disco polo w Polsce. Ich ulubieńcy zdecydowali się wylecieć do USA

Reklama

Ich wyjazd był zaplanowany już od kilku miesięcy! Przedstawiciele muzyki disco polo & dance opuścili Polskę i wylecieli do USA. 

Zobacz również: Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!

DO GWIAZD PODBIJAJĄCYCH USA DOŁĄCZYŁ ZESPÓŁ MIG! 

Wczoraj na na kilkudniowe tournee po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie wyleciał Zenek Martyniuk z grupą Akcent,  formacja Top Girls, Milano, Mig, Przemysław Niewęgłowski PNmedia oraz Maciej Smoliński. Dzisiaj do ich grona dołączyli kolejni artyści - grupa Mig! 

Kierunek Kanada &USA !!!;) Zapraszamy całą Polonię na nasze koncerty 

Rodzeństwo Gwiazdowskich wspólnie ze wspomnianymi wcześniej artystami odbędzie tournee po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Uwielbiani artyści disco polo wystąpią: 15 listopada w Toronto, 16 listopada w Nowym Jorku,17 listopada na Florydzie, 22 listopada w New Britain, a 23 listopada w Chicago.  Jest to niewątpliwie cios dla fanów w Polsce.

Zespoły spędzą za Oceanem wyłącznie kilka dni. Oprócz koncertów zaplanowali również w tym czasie zwiedzanie okolicznych atrakcji, po czym wrócą do koncertowania w Polsce. Czy ten wylot zaowocuje ciekawymi projektami? O tym już niedługo na łamach serwisu disco-polo.info 

Zobacz również: Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
  2. Niesamowita metamorfoza Artysty disco polo! Gwiazdor opublikował zdjęcie sprzed lat!
  3. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.