2019-07-18T20:30:00+02:00 Jest najprzystojniejszym góralem w disco polo, ale ciągle jest sam! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/jest-najprzystojniejszym-goralem-w-disco-polo-ale-ciagle-jest-sam-1563302169.jpg

Jest najprzystojniejszym góralem w disco polo, ale ciągle jest sam!

Redakcja , 18 Lipiec 2019  20:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Jest najprzystojniejszym góralem w disco polo, ale ciągle jest sam!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Góralskie nuty Kordiana potrafią uwieść niejedną dziewczynę.

Reklama

Swoje wersje tej góralskiej piosenki wykonuje obecnie już każdy weselny zespół. Wręcz trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek zabawę bez niego, dlatego nie może go też zabraknąć na Weselnym Festiwalu w Mrągowie.

Zobacz również: Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!

Już 16 sierpnia będzie można zobaczyć i posłuchać, jak Wacław Cieślik, kryjący się pod pseudonimem Kordian, zaśpiewa „Hej bystra woda”. – Ten utwór kojarzy mi się z górami. Poznałem go już jako mały chłopak – zdradza nam wokalista, podkreślając, że zwykle od niej rozpoczyna każdy swój koncert.

Niewątpliwie do takiej popularności piosenki przyczyniły się jej covery, stworzone przez takie sławy jak Maryla Rodowicz i zespoły: Bayer Full, Big Dance i Niebiesko-Czarni. – „Hej, bystra woda” śpiewam z przyjemnością, bo dzięki niej wracam wspomnieniami do pierwszych występów na weselach. Cieszę się też, gdy publiczność sama o nią prosi– podkreśla Wacław. 

Jest coś, za czym bardzo tęskni

Ale jest jeszcze jeden utwór, bez którego nie może się obyć żaden koncert artysty. – Mój przebój „Dziewczyna z gór” gram za każdym razem. On nigdy się nie nudzi widowni – przyznaje wokalista. Jaki sposób powstał ten hit? Wystarczyło mu pół godziny, by ułożyć melodię, do której później stworzył słowa.

Tak samo powstają wszystkie jego piosenki. – Studio nagrań urządziłem sobie w domu. Dzięki temu w każdej chwili, gdy poczuję wenę, mogę usiąść przy klawiszach – wyjaśnia artysta. Jego utwory mają wspólny element – należą do folku. – Ten nurt jest mi bliski. Nie śpiewam o byle czym, zależy mi na tym, żeby moje teksty miały jakiś przekaz – mówi Kordian, który podkreśla, że ciemne okulary i starannie ułożona na żel fryzura to tylko poza, która skrywa duszę wielkiego wrażliwca. –

Jestem prawdziwy, nikogo nie udaję – przyznaje wokalista. To ujmuje jego fanów. Jednak chociaż wydaje się, że piosenkarz ma już w życiu wszystko, czego można pragnąć, to jest coś, za czym tęskni. – Czekam na miłość. Kobietę, która w mojej rodzinnej wiosce znajdzie swój raj na ziemi. Tak, jak ja – zaznacza.

Zobacz również: To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!

Czy na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, w końcu pozna tę jedyną?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  2. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Trzy prześliczne wokalistki disco polo deklasują konkurencje! Zespół Szpilki z nowością pt. 'Chciałabym więcej' podbija internet!
  4. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!
  5. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  6. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  7. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  8. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami