Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-07-18T20:30:00+02:00 Jest najprzystojniejszym góralem w disco polo, ale ciągle jest sam! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/jest-najprzystojniejszym-goralem-w-disco-polo-ale-ciagle-jest-sam-1563302169.jpg

Jest najprzystojniejszym góralem w disco polo, ale ciągle jest sam!

Redakcja , 18 Lipiec 2019  20:30
Reklama
Jest najprzystojniejszym góralem w disco polo, ale ciągle jest sam!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Góralskie nuty Kordiana potrafią uwieść niejedną dziewczynę.

Reklama

Swoje wersje tej góralskiej piosenki wykonuje obecnie już każdy weselny zespół. Wręcz trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek zabawę bez niego, dlatego nie może go też zabraknąć na Weselnym Festiwalu w Mrągowie.

Zobacz również: Co skrywa wokalistka disco polo?! Gwiazda w ostatnich tygodniach pracowała nad wyjątkową mapą!

Już 16 sierpnia będzie można zobaczyć i posłuchać, jak Wacław Cieślik, kryjący się pod pseudonimem Kordian, zaśpiewa „Hej bystra woda”. – Ten utwór kojarzy mi się z górami. Poznałem go już jako mały chłopak – zdradza nam wokalista, podkreślając, że zwykle od niej rozpoczyna każdy swój koncert.

Niewątpliwie do takiej popularności piosenki przyczyniły się jej covery, stworzone przez takie sławy jak Maryla Rodowicz i zespoły: Bayer Full, Big Dance i Niebiesko-Czarni. – „Hej, bystra woda” śpiewam z przyjemnością, bo dzięki niej wracam wspomnieniami do pierwszych występów na weselach. Cieszę się też, gdy publiczność sama o nią prosi– podkreśla Wacław. 

Jest coś, za czym bardzo tęskni

Ale jest jeszcze jeden utwór, bez którego nie może się obyć żaden koncert artysty. – Mój przebój „Dziewczyna z gór” gram za każdym razem. On nigdy się nie nudzi widowni – przyznaje wokalista. Jaki sposób powstał ten hit? Wystarczyło mu pół godziny, by ułożyć melodię, do której później stworzył słowa.

Tak samo powstają wszystkie jego piosenki. – Studio nagrań urządziłem sobie w domu. Dzięki temu w każdej chwili, gdy poczuję wenę, mogę usiąść przy klawiszach – wyjaśnia artysta. Jego utwory mają wspólny element – należą do folku. – Ten nurt jest mi bliski. Nie śpiewam o byle czym, zależy mi na tym, żeby moje teksty miały jakiś przekaz – mówi Kordian, który podkreśla, że ciemne okulary i starannie ułożona na żel fryzura to tylko poza, która skrywa duszę wielkiego wrażliwca. –

Jestem prawdziwy, nikogo nie udaję – przyznaje wokalista. To ujmuje jego fanów. Jednak chociaż wydaje się, że piosenkarz ma już w życiu wszystko, czego można pragnąć, to jest coś, za czym tęskni. – Czekam na miłość. Kobietę, która w mojej rodzinnej wiosce znajdzie swój raj na ziemi. Tak, jak ja – zaznacza.

Zobacz również: Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!

Czy na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, w końcu pozna tę jedyną?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!
  2. Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!
  3. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają rynek disco polo! Ta nowość może okazać się wielkim hitem!
  4. Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej