2020-07-13T20:28:00+02:00 Pilne! Złodzieje włamali się do gwiazdora disco polo! Na filmie widać ich twarze! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/wlamanie-do-gwiazdora-disco-polo-szokujace-oswiadczenie-artysty-1594662745.png

Pilne! Złodzieje włamali się do gwiazdora disco polo! Na filmie widać ich twarze!

Redakcja , 13 Lipiec 2020  20:28
Pilne! Złodzieje włamali się do gwiazdora disco polo! Na filmie widać ich twarze!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Wokalista disco polo okradziony! Kością niezgody między piosenkarzem, a rabusiami, pozostaje w dalszym ciągu wspomniane ogrodzenie i sprzęt do połowu

Reklama

Wielka popularność i niemałe majątki artystów disco polo, niestety niosą za sobą także mało przyjemne zdarzenia i konsekwencje. Niektóre zasoby posiadane przez gwiazdy, mogą być wabikiem dla złodzieja.

Zobacz również: Żona Sławomira skradła całe show?! Przepiękna Magdalena Kajrowicz zachwyca dekoltem do pasa! Fani pod wrażeniem!

Dość dobitnie przekonał się o tym wielki twórca muzyki tanecznej, znany z produkcji o góralskiej strukturze, Wacław Cieślik - Kordian. Wokalista opublikował dość szokujący post, w którym stanowczo apeluje do włamywaczy, przyłapanych na monitoringu, by zgłosili się do niego w celu naprawienia ogrodzenia i sprzętu do połowu.

Jak można wywnioskować z wpisu wykonawcy, zostały skradzione ryby z jego prywatnego zbiornika wodnego. Artysta postanowił jednak darować przestępcom zabranie ryb i „pobłogosławić” ich skonsumowanie.

Moi drodzy Sprawcy włamania Wczorajszej Nocy, serdecznie zapraszam o wstawienie się do mnie celem naprawienia szkód naprawy ogrodzenia oraz sprzętu do polowu. Skradzione i zjedzone rybki niech wam wyjdą na zdrowie, taki moj gest dobroci.

Natomiast jeśli nie zgłosicie sie do środy 15 lipca 2020 r. Celem naprawienia wyrządzonych szkód Wasze piekne buźki z monitoringu zostaną udostępnione w mediach a sprawa zostanie zgłoszona do organów ścigania. Mam nadzieje ze dojdziemy do porozumienia. Pozdrawiam serdecznie Waclaw Kordian Cieslik

Kością niezgody między piosenkarzem, a rabusiami, pozostaje w dalszym ciągu wspomniane ogrodzenie i sprzęt do połowu. Kordian jasno daje do zrozumienia, że jeżeli sprawcy nie zgłoszą się i nie naprawią szkód, ich twarze zostaną opublikowane, a materiał z monitoringu trafi także do organów ścigania.

Jak widać, z gwiazdorem nie ma żartów, a góralska krew płynie nie tylko w jego hitach, ale również w ambitnym dążeniu do sprawiedliwości.

Zobacz również: To najlepiej ubrany artysta disco polo? Znany gwiazdor zachwyca wyjątkową stylizacją!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Dramat artysty! U wokalisty disco polo zdiagnozowano nowotwór! Są przerzuty do płuc!
  2. Tłumy na koncercie uwielbianego zespołu disco polo! Scena prawie zapłonęła! Na to czekały miliony!
  3. Popularny wokalista walczy o tytuł króla disco polo! Nowa piosenka pomoże mu to osiągnąć?!
  4. Niezwykły gest grupy Daj to Głośniej! Popularny zespół disco polo udostępnił utwory z nowej płyty za darmo!
  5. Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?
  6. Śliczna gwiazda disco polo na ustach wszystkich! Artystka zachwyciła w bardzo ponętnym stroju!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami