Reklama
Polecamy


Reklama

Pilne! Złodzieje włamali się do gwiazdora disco polo! Na filmie widać ich twarze!

2020-07-13T20:28:00+02:00 Pilne! Złodzieje włamali się do gwiazdora disco polo! Na filmie widać ich twarze! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/wlamanie-do-gwiazdora-disco-polo-szokujace-oswiadczenie-artysty-1594662745.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo okradziony! Kością niezgody między piosenkarzem, a rabusiami, pozostaje w dalszym ciągu wspomniane ogrodzenie i sprzęt do połowu

Reklama

Wielka popularność i niemałe majątki artystów disco polo, niestety niosą za sobą także mało przyjemne zdarzenia i konsekwencje. Niektóre zasoby posiadane przez gwiazdy, mogą być wabikiem dla złodzieja.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zaśpiewał na weselu dla swojej żony! Dołączyli się do niego inni artyści! Zobaczcie wzruszający FILM

Dość dobitnie przekonał się o tym wielki twórca muzyki tanecznej, znany z produkcji o góralskiej strukturze, Wacław Cieślik - Kordian. Wokalista opublikował dość szokujący post, w którym stanowczo apeluje do włamywaczy, przyłapanych na monitoringu, by zgłosili się do niego w celu naprawienia ogrodzenia i sprzętu do połowu.

Jak można wywnioskować z wpisu wykonawcy, zostały skradzione ryby z jego prywatnego zbiornika wodnego. Artysta postanowił jednak darować przestępcom zabranie ryb i „pobłogosławić” ich skonsumowanie.

Moi drodzy Sprawcy włamania Wczorajszej Nocy, serdecznie zapraszam o wstawienie się do mnie celem naprawienia szkód naprawy ogrodzenia oraz sprzętu do polowu. Skradzione i zjedzone rybki niech wam wyjdą na zdrowie, taki moj gest dobroci.

Natomiast jeśli nie zgłosicie sie do środy 15 lipca 2020 r. Celem naprawienia wyrządzonych szkód Wasze piekne buźki z monitoringu zostaną udostępnione w mediach a sprawa zostanie zgłoszona do organów ścigania. Mam nadzieje ze dojdziemy do porozumienia. Pozdrawiam serdecznie Waclaw Kordian Cieslik

Kością niezgody między piosenkarzem, a rabusiami, pozostaje w dalszym ciągu wspomniane ogrodzenie i sprzęt do połowu. Kordian jasno daje do zrozumienia, że jeżeli sprawcy nie zgłoszą się i nie naprawią szkód, ich twarze zostaną opublikowane, a materiał z monitoringu trafi także do organów ścigania.

Jak widać, z gwiazdorem nie ma żartów, a góralska krew płynie nie tylko w jego hitach, ale również w ambitnym dążeniu do sprawiedliwości.

Zobacz również: Półnaga gwiazda disco polo spędza wakacje na „Bali”?! Zdjęcia mówią wszystko!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Łobuzy i Ronnie Ferrari podjęli współpracę! Prawdziwa bomba disco polo zbliża się wielkimi krokami!
  2. Ta premiera disco polo wypada zdecydowanie Na Plus! Gorąca nowość od utalentowanej formacji!
  3. Top Girls w ofensywie! Popularne wokalistki disco polo zaskakują nową produkcją!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.