Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo ruszają na podbój Szwajcarii! To będzie wspaniała przygoda!

2020-06-18T11:50:00+02:00 Gwiazdy disco polo ruszają na podbój Szwajcarii! To będzie wspaniała przygoda! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazdy-disco-polo-ruszaja-na-podboj-szwajcarii-to-bedzie-wspaniala-przygoda-1592239723.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/formacjamalibu
Reklama


Życie gwiazd

Przed nimi 14 godzin w aucie, fantastyczny koncert i nagrywanie klipu

Reklama

Świat disco polo, po tzw. „przymusowym urlopie”, budzi się do życia! Z dnia na dzień dochodzą do nas kolejne informacje o planowanych eventach, które doczekają się realizacji!

Zobacz również: Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!

Zarówno gwiazdy, jak i fani, z niecierpliwością czekają na wydarzenia, w których będą mogli zobaczyć się na żywo! Po miesiącach grania i śpiewania on-line, nadszedł czas wielkich powrotów, na prawdziwe sceny! Formacja Malibu zaszalała w tej kwestii! Twórcy najbardziej popularnej „Milenki” w kraju, zapowiadają, że 20 czerwca zagrają wyjątkowy koncert poza granicami naszego państwa! Szwajcaria...

To właśnie tam barwna grupa ucieszy swoją obecnością, spragnionych muzyki disco polo odbiorców! Malibu nie zwalnia tempa, a wręcz coraz bardziej je podkręca! Właśnie kończą prace nad kolejnym utworem i podczas trasy po Szwajcarii, zrealizują teledysk do najświeższej produkcji!

Przed nimi 14 godzin w aucie, fantastyczny koncert i nagrywanie klipu! Biorąc pod uwagę te plany i zamierzenia, śmiało można powiedzieć, że grupa swoją ambicją przechodzi najśmielsze oczekiwania odbiorców. Fani z pewnością nie mogą się doczekać samego utworu i zagranicznego videoklipu!

My także z niecierpliwością czekamy!

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  2. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  3. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.