Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo wykonuje popularną piosenkę! Fani w szoku po tym co zrobiła jego córka!

2020-04-08T15:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo wykonuje popularną piosenkę! Fani w szoku po tym co zrobiła jego córka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/gwiazdor-disco-polo-wykonuje-popularna-piosenke-fani-w-szoku-po-tym-co-zrobila-jego-corka-1586102960.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Największe wrażenie jednak zrobiła jedna z córek wokalisty, która dołączyła do taty i swojej siostry dopiero na popularną solówkę trąbki,

Reklama

Znany wykonawca disco polo wziął udział w wyzwaniu #TwojaTwarzChallenge! Ta coraz bardziej popularna zabawa jest świetnym rozwiązaniem na domową nudę zarówno dla artystów jak i fanów.

Zobacz również: Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!

Kolejnym wokalistą, który postanowił wziąć udział w tym kreatywnym zadaniu jest Paweł Dudek czyli najsłynniejszy discopolowy superbohater. Czadoman do tej misji nie podszedł samotnie, ponieważ wystąpił razem ze swoimi pociechami.

Zgrane trio wykonało wielki hit zespołu Piersi pt. „Bałkanica”! Zgadzamy się, że wspólny występ wyszedł im znakomicie! Największe wrażenie jednak zrobiła jedna z córek wokalisty, która dołączyła do taty i swojej siostry dopiero na popularną solówkę trąbki, imitując jej odegranie na zabawkowej formie tego instrumentu.

Całe wystąpienie zostało zorganizowane z polotem. Widać było, że Paweł tworzy zgraną paczkę ze swoimi córkami. Świetnie się razem bawili! Fani docenili to ambitne wykonanie w komentarzach - „Super! Dziewczynki cudowne!...”, „Zespół powala na kolana...”. Dokładnie takie opinie kreują również nasze odczucia!

A Wam jak się podobał występ?

Zobacz również: Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  2. Co za piękność! Wokalistka Top Girls - Paula Karpowicz zachwyciła wszystkich wyjątkową stylizacją!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.