Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-08T15:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo wykonuje popularną piosenkę! Fani w szoku po tym co zrobiła jego córka! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/gwiazdor-disco-polo-wykonuje-popularna-piosenke-fani-w-szoku-po-tym-co-zrobila-jego-corka-1586102960.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo wykonuje popularną piosenkę! Fani w szoku po tym co zrobiła jego córka!

Redakcja , 08 Kwiecień 2020  15:30
Gwiazdor disco polo wykonuje popularną piosenkę! Fani w szoku po tym co zrobiła jego córka!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Największe wrażenie jednak zrobiła jedna z córek wokalisty, która dołączyła do taty i swojej siostry dopiero na popularną solówkę trąbki,

Reklama

Znany wykonawca disco polo wziął udział w wyzwaniu #TwojaTwarzChallenge! Ta coraz bardziej popularna zabawa jest świetnym rozwiązaniem na domową nudę zarówno dla artystów jak i fanów.

Zobacz również: Upojne ujęcie wokalistki disco polo trafiło do sieci! Piersi „rozrywają” czerwony stanik ślicznej gwiazdy!

Kolejnym wokalistą, który postanowił wziąć udział w tym kreatywnym zadaniu jest Paweł Dudek czyli najsłynniejszy discopolowy superbohater. Czadoman do tej misji nie podszedł samotnie, ponieważ wystąpił razem ze swoimi pociechami.

Zgrane trio wykonało wielki hit zespołu Piersi pt. „Bałkanica”! Zgadzamy się, że wspólny występ wyszedł im znakomicie! Największe wrażenie jednak zrobiła jedna z córek wokalisty, która dołączyła do taty i swojej siostry dopiero na popularną solówkę trąbki, imitując jej odegranie na zabawkowej formie tego instrumentu.

Całe wystąpienie zostało zorganizowane z polotem. Widać było, że Paweł tworzy zgraną paczkę ze swoimi córkami. Świetnie się razem bawili! Fani docenili to ambitne wykonanie w komentarzach - „Super! Dziewczynki cudowne!...”, „Zespół powala na kolana...”. Dokładnie takie opinie kreują również nasze odczucia!

A Wam jak się podobał występ?

Zobacz również: Dawid Narożny w wyjątkowym duecie z córką! Wykonali największe hity Pięknych i Młodych!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wdzięk, czar i tona seksapilu! Trzy urocze dziewczyny z Top Girls wystąpiły w znanym programie TVP!
  2. Ogromne zmiany w życiu Artysty disco polo! Fani nie mogą w to uwierzyć!
  3. Pośladki Magdy Narożnej odegrały główną rolę w publikacji. Gorący widok rozpala zmysły!
  4. Wokalistka disco polo stanęła na głowie! Fanom odebrało mowę!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej