Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!

2020-09-25T07:20:00+02:00 Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/nie-tak-latwo-byc-kobieta-1600691135.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/CZADOMAN
Reklama


Życie gwiazd

Nie wiem, jak panie sobie radzą z tym, że pończochy dotykają ich nóg? Ja miałem ochotę ciągle się drapać – przyznał wokalista disco polo

Reklama

Nie spodziewał się takiego wyzwania. – W pierwszym, wyemitowanym po przerwie, odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” staję się Danutą Rinn – wyjaśnia tygodnikowi „Na żywo” Paweł Dudek.

Zobacz również: Gwiazda disco polo zachwyca ciałem mieszkańców hiszpańskiego kurortu! Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA!

Wokalista, znany szerokiemu gronu odbiorców jako Czadoman, zdradził, że w czasie tego zadania najtrudniejszym było noszenie szpilek i pończoch. Gdy zostałem ubrany od stóp do głów, okazało się, że nie sztuczny biust jest dla mnie problemem, tylko elementy damskiej bielizny.

Nie wiem, jak panie sobie radzą z tym, że pończochy dotykają ich nóg? Ja miałem ochotę ciągle się drapać – śmieje się wokalista. Ale pomijając te niedogodności, artysta ogromnie cieszy się, że ma okazję sprawdzać się na scenie, wcielając się w innych piosenkarzy. – To mnie rozwija wokalnie i tanecznie.

A przy tym to znakomita zabawa – podkreśla Paweł. W okresie epidemii, kiedy artyści grają niewiele koncertów, dzięki programowi gwiazdor czuje, że żyje.

– Mam kontakt z publicznością w studiu i swoimi fanami przed telewizorami. To dużo w sytuacji, kiedy z dwustu koncertów w tym roku, zostały mi zaledwie dwa – wyjaśnia Czadoman i dodaje, że liczy na to, iż przyszły rok przyniesie zmiany, które pozwolą normalnie funkcjonować branży muzycznej.

Zobacz również: Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!
  2. Zjawiskowa metamorfoza gwiazdora disco polo! Artysta pokazał się z grzywką!
  3. Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.