2021-06-10T16:55:00+02:00 Grupa Daj to Głośniej skazana na sukces?! Premiera 'Głowy nie urywa' podbija sieć! https://disco-polo.info/uploads/news/niesamowita-chwila-w-historii-muzyki-disco-polo-czy-produkcja-okaze-sie-prawdziwym-przebojemjpg.jpg

Grupa Daj to Głośniej skazana na sukces?! Premiera 'Głowy nie urywa' podbija sieć!

Redakcja , 10 Czerwiec 2021  16:55
Grupa Daj to Głośniej skazana na sukces?! Premiera 'Głowy nie urywa' podbija sieć!
Źródło zdjęć: facebook.com/EmilaDTG

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Miłosny casanova nie zdołał oczarować zjawiskowej niewiasty swoimi komplementami

Reklama

Gorące lato rozpoczęło się na dobre. Artyści disco polo są nadzwyczaj aktywni ze względu na okres koncertowy, a pogodowa aura zachęca wszystkich do aktywności na świeżym powietrzu. Wykorzystajmy ten czas, aby zregenerować baterie i bawić się aż do schyłku tej pięknej pogody.

Zobacz również: Po 10 latach Artysta disco polo zmienia swoje życie! Gwiazdor rozpoczyna nowy rozdział!

DAJ TO GŁOŚNIEJ 'GŁOWY NIE URYWA'

W serwisie YouTube pojawiła się premiera piosenki „Głowy nie urywa” zespołu Daj To Głośniej. Utwór pochodzi z płyty „Folk Disco” wydanej 26 maja 2021 roku. Przypomnijmy że band zasłynął na estradzie disco polo produkcją „Mama ostrzegała”, który notuje już ponad 163 miliony wyświetleń. Zespół po olbrzymim sukcesie zdecydował się iść krok dalej i wydać własną płytę.

Reklama

GWIAZDY MUZYKI DISCO POLO PODBIJĄ NOWYM UTWOREM LISTY PRZEBOJÓW?!

Groteskowa historia o nieudanych zalotach mężczyzny do pięknej kobiety z pewnością zdobędzie uznanie fanów. Miłosny casanova nie zdołał oczarować zjawiskowej niewiasty swoimi komplementami. Adorowana dziewczyna z pewnością nie była zachwycona całą sytuacją. Produkcja pt. "Głowy nie urywa" idealnie sprawdzi się na wszelkich imprezach plenerowych, gdzie flirt jest na w porządku dziennym. Folk Disco to prawdziwe arcydzieło muzyczne, które skrywa wiele tanecznych niespodzianek. Oczywiście zachęcamy do zakupu płyty, która w przyszłości z pewnością okaże się miłym wspomnieniem beztroskich lat.

Reklama

Tekst refrenu: „Głowy nie urywa to, co do mnie mówisz, no i ty się chyba, chyba się w tym trochę gubisz, mówisz prosto z mostu swoje komplementy, może Ty po prostu jesteś pier*** (a, nieważne!)" oraz folkowa aranżacja to prawdziwy hit nad hitami!

Zapraszamy do oglądania premiery oraz zakupu debiutanckiego krążka DTG!

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) i Luka Rosi razem na jednej scenie! Ognisty duet gwiazdorów disco polo podbił serca widzów w całej Polsce!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Głowy Nie Urywa
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo w duecie z synem Don Vasyla! Elwira Mejk podbija serca Polaków!
  2. Gorąca premiera od popularnego gwiazdora disco polo! Nóżka aż sama chodzi do hitu od Crump
  3. Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!
  4. Gorąca premiera grupy Iskar! Nowość pt. 'Niepamięć' stanie się wielkim hitem lata?!
  5. Najwięksi gwiazdorzy mediów społecznościowych połączyli siły i nagrali przebój disco polo! Tego nikt się nie spodziewał!
  6. Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami