Reklama
Polecamy


Reklama

Grupa After Party realizuje klip do piosenki pt. "Zawsze moja wina". Będzie nowy hit disco polo?

2018-03-27T14:13:00+02:00 Grupa After Party realizuje klip do piosenki pt. "Zawsze moja wina". Będzie nowy hit disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/grupa-after-party-realizuje-klip-do-piosenki-pt-zawsze-moja-wina-bedzie-nowy-hit-disco-polo-2-1522152560.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - After Party
Reklama


Zapowiedź

Pierwsze komentarze na temat nowości grupy After Party są tylko i wyłącznie pozytywne. "Zawsze moja winą" pobije listy przebojów?

Reklama

Grupa After Party własnie realizuje zdjecia do swojego nowego teledysku, który pojawi się już w kwietniu. Będzie to klip do premierowej piosenki pt. "Zawsze moja wina".

Utwór nie jest znany szerszemu gronu odbiorców, ale wszyscy, którzy słyszeli ten utwór zgodnie mówią "to będzie sztos". Czy faktycznie tak będzie dowiemy się niebawem.

Za realizację nowego klipu odpowiada firma PN Media. Zapowiada się epicka produkcja.

Premiera zaraz po świętach. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć 5 kwietnia. 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!
  2. Gwiazdor disco polo szokuje wyglądem! Na tych zdjęciach widać wszystko!
  3. Dawid Narożny pracuje już nad nowym utworem. Będzie lepszy od debiutu "Nosiłem Kwiaty Ci"?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.