Reklama


Reklama

Gorąca nowość od MiłegoPana pt. "Małolatki". To będzie większy hit niż "Królowa"?!

2018-12-13T15:28:00+01:00 Gorąca nowość od MiłegoPana pt. "Małolatki". To będzie większy hit niż "Królowa"?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/goraca-nowosc-od-milegopana-pt-malolatki-to-bedzie-wiekszy-hit-niz-krolowa-1544635441.jpeg

Reklama


Źródła zdjęć: Lemon Records
Reklama


Zapowiedź

MiłyPan to nowa postać na rynku muzycznym, a jego debiutancki teledysk do piosenki „Królowa” obejrzało już ponad 20 000 000 osób!

Reklama

MiłyPan to nowa postać na rynku disco polo. Wielu ekspertów określa go jako najlepszy debiut 2018 roku. Jego "Królowa" podbija internet i branże disco polo. Już niebawem pojawi się nowa produkcja od młodego wokalisty.

W uroczych wnętrzach resortu w Morągu powstaje teledysk do najnowszej produkcji MiłegoPana pt. „Małolatki”. Za realizację teledysku odpowiada firma FRmusicvideos. Niżej przedstawiamy kilka zdjęć z planu.

MiłyPan to nowa postać na rynku muzycznym, a jego debiutancki teledysk do piosenki „Królowa” obejrzało już ponad 20 000 000 osób! Bardzo szybko zgromadził rzeszę fanów, a jego utwór można usłyszeć i zobaczyć w największych stacjach radiowych i telewizjach muzycznych.

Zobacz również: Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!

MiłyPan wystąpił również podczas tegorocznego koncertu Łódź Disco Fest 2018 w Atlas Arenie obok największych gwiazd muzyki disco polo. Obecnie trwają prace nad jego najnowszą produkcją muzyczną.

Premiera w nowym roku.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana wokalistka disco polo odsłoniła piękne nogi! Internauci zachwyceni figurą cudownej gwiazdy!
  2. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!
  3. Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.