Reklama


Reklama

Gala disco polo w Lubinie 2018 za nami!

2019-01-28T17:01:00+01:00 Gala disco polo w Lubinie 2018 za nami! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/gala-disco-polo-w-lubinie-za-nami-1548611966.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Tysiące ludzi bawiło się w rytm największych przebojów disco polo!

Reklama

W minioną sobotę Hala RCS ponownie wypełniła się po brzegi fanami dobrej zabawy oraz muzyki disco.  Odbyła się bowiem piąta już, jubileuszowa edycja Gali Disco, podczas której wystąpiła rekordowa ilość zespołów. Wielu z nich wystąpiła pierwszy raz nie tylko na gali, ale ogólnie w naszym regionie. Była to więc nie lada gratka dla prawdziwych słuchaczy disco! Wśród 14 wykonawców pojawili się między innymi After Party, Cleo, Piękni i Młodzi oraz Exaited. Prowadzącym został lubinianin Krystian Kukułka, aktor występujący w serialowych produkcjach dobrze odnajdujący się także w roli konferansjera.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!

Na wstępie Adam Pisarski, prezes Events Factory (organizator wydarzenia) nawiązał do poprzedniej produkowanej imprezy Cuprum Hits Festival zapraszając na kolejną edycję. Po podziękowaniu za tak liczne przybycie, jako pierwszy wystąpił również pochodzący z Lubina Szymon Tkaczyk z premierową piosenką oraz słynną „Teresą”. Standardowo oprócz koncertów był również akcent charytatywny, stoisko ze świecidełkami, a także punkt do zakupu jubileuszowych koszulek.

Pełna relacja foto i video ukaże się na profilu Gala Disco oraz Events Factory w najbliższym czasie. Ostatni  tydzień był bardzo pracowity dla całego naszego zespołu. doprecyzowując wszystkie szczegóły związane z Galą. Po imprezie postaramy się jak najszybciej przygotować relację z wydarzenia, na którą zawsze z niecierpliwością czekają nasi goście - dodaje Adam Pisarski.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!
  2. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  3. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.