Reklama


Reklama

Wokalista disco polo nie wystąpił na koncercie! Organizator wyjaśnia! Fani rozczarowani!

2019-01-30T15:29:00+01:00 Wokalista disco polo nie wystąpił na koncercie! Organizator wyjaśnia! Fani rozczarowani! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/wokalista-disco-polo-nie-wystapil-na-koncercie-organizator-wyjasnia-fani-rozczarowani-1548699793.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Gala Disco vol.5 - FaceBook
Reklama


Koncert

Pojawiło się oświadczenie organizatora wielkiej gali disco polo!

Reklama

Wielka impreza disco polo z gwiazdami tej muzyki to ogromna ilość pracy przez kilka miesięcy przed tym najważniejszym dniu. Mimo, że organizatorzy starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik, czasem losowe zdarzenie pokrzyżuje im plany. Tak było w przypadku Gali Disco vol.5, która odbyła się 26 stycznia w Lubinie.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Lineup był pełen gwiazd disco polo i nie tylko, jednym z artystów, który miał wystąpić przed publiką na Gali Disco Vol.5 Czadoman - Paweł Dudek. Niestety popularny wokalista nie dał rady. Choroba nie pozwoliła na występ i Czadoman trafił do szpitala. Organizatorzy postanowili wydać w tej sprawie oświadczenie.

Kochani, 
wczoraj, z przyczyn zdrowotnych, nie doszedł do skutku występ Czadomana. Paweł był już w lubińskim hotelu Astone, niestety jego stan nie pozwolił na występ podczas Gali. Częściową informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy bardzo późno i do końca mieliśmy nadzieję, że występ dojdzie do skutku. Jest to pierwsza tego typu sytuacja w historii naszych eventów i z naszej strony dopełniliśmy wszystkich niezbędnych procedur, niemniej jednak jest nam bardzo przykro z tego powodu i przepraszamy wszystkich naszych Uczestników za tą niedogodność. My tymczasem życzymy Pawłowi dużo zdrowia i cały czas pracujemy nad kolejnymi wydarzeniami dla Państwa.

Pozdrawiamy serdecznie 
Organizator
Adam Pisarski

Mamy nadzieję, że Paweł wróci jak najszybciej do zdrowia i już niebawem zobaczymy go ponownie na scenie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?
  2. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!
  3. Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.