Reklama
Polecamy


Reklama

Fani w szoku! Na twarzy Marcina Millera rysuje się tragiczne wydarzenie! Gwiazdor disco polo intryguje!

2018-07-08T21:17:00+02:00 Fani w szoku! Na twarzy Marcina Millera rysuje się tragiczne wydarzenie! Gwiazdor disco polo intryguje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/07/fani-w-szoku-na-twarzy-marcina-millera-rysuje-sie-tragiczne-wydarzenie-gwiazdor-disco-polo-intryguje-1530994709.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe . facebook - Allinteractive Films / BOYS
Reklama


Premiera

Udostępniony materiał wywołał lawinę komentarzy "nie dobrze, głowa do góry, chłop z Mazur się nie poddaje";

Reklama

Ostatnie dni okazały się dla lidera formacji Boys nad wyraz aktywne! Artysta disco polo wziął udział w nagraniach, których pierwsze efekty zszokowały internatów. Zderzone samochody, siwe włosy i blizna na twarzy gwiazdy disco polo. Czy to oznacza, że Marcin Miller przeżył chwile grozy? 

Świadczył o tym m.in. wpis artysty, który pojawił się na Instagramie

Udostępniony materiał wywołał lawinę komentarzy "nie dobrze, głowa do góry, chłop z Mazur się nie poddaje"; "Życzę dużo zdrówka"; "Siwe włosy mężczyźnie dodaje uroku ,blizny i zmarszczki świadczą o przeżyciach dodają męskości Najważniejsze że pan żyje." komentowali internauci. 

Zobacz również: Groźny wypadek na planie nowego teledysku grupy Boys!

Jak się okazało Marcin Miller wziął udział w nagraniach do swojego najnowszego teledysku, którym zajęła się współpracująca z nim od dawna ekipa Allinteractive Films. Gwiazda disco polo zagwarantuje swoim fanom prawdziwe kino akcji. Po udostępnionych wpisach można spodziewać się wielu zwrotów akcji. 

Biorąc pod uwagę udostępnione dotychczas materiały, jak również słowa Marcina Millera ta nowość może zawojować rynkiem muzyki tanecznej. Artysta przeniósł się w czasie do roku 2028. Czym zatem zaskoczy? Efekty finalne z pewnością wielu z Was zaintrygują 

Szczegóły premiery niebawem 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!
  2. Grupa After Party świętuje! Gwiazdor disco polo został ojcem!
  3. Gwiazdor disco polo podzielił się swoim największym szczęściem! Internauci pod wrażeniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.