Reklama
Polecamy


Reklama

Fala hejtu na wokalistę disco polo! Marcin Miller (Boys) rozbawiony!

2019-02-15T15:30:00+01:00 Fala hejtu na wokalistę disco polo! Marcin Miller (Boys) rozbawiony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/fala-hejtu-na-wokaliste-disco-polo-marcin-miller-boys-rozbawiony-1550080072.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Marcin Miller
Reklama


Ogólna

Kultowy tekst Marcina Millera nabrał nowego znaczenia.- Oj wy ludzie ludzie, co wy tu robicie. Przepłacacie za bilety, ale dobrze się bawicie.

Reklama

Wokalista ponadczasowego zespołu „Boys” Marcin Miller, Kilka opublikował na swoim profilu na Instagramie zrzut ekranu maila, jakiego otrzymał od rzekomych żołnierzy z wykształceniem wyższym. Jego treść przedstawia się następująco-

Witam,
Pragnę poinformować, że żołnierze WP (wykształcenie wyższe), nigdy by nie przyszli na koncert Pana Millera (zespół „Boys”), gdyby nie wprowadzono ich w błąd, a mianowicie „koncert odbędzie się dla osób niepełnosprawnych w Giżycku ”. Już nie wspominając, że Pan Miller w Giżycku, stwierdził że „przepłaciliśmy za bilety ”. Pan Miller uważa się za człowieka celebrytę, który przez większość Polaków jest nietrawiony. ... Niech w końcu do swojego mózgu to sobie wprowadzi, Dobranoc

Zobacz również: Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!

Wszelkie błędy składniowe, interpunkcyjne zostały zachowane według oryginału, jaki został przesłany na skrzynkę mailową Marcina Millera. Wokalista wykazał się stoickim spokojem i zachował zdrowy rozsądek. Jednakże nie pozostawił tej wiadomości bez komentarza, napisał - ...”wykształcenie wyższe”... zacytuję klasyka „No miszcz k...miszcz”????

Widać, że Marcin ma dystans do rzeczy związanych z hejtem i ludzi, którzy go szerzą. Zdecydowanie znaczna część młodych artystów powinna się tego uczyć od starszego i bardziej doświadczonego kolegi po fachu, który wie, że nic tak nie wyprowadzi z równowagi, jak spokój i dystans.

Niech żyje wolność i swoboda! Nie tylko na świecie, ale i w necie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

....”wykształcenie wyższe”..... zacytuję klasyka: „No miszcz k.... miszcz”????

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

https://www.youtube.com/watch?v=TaV6H2FvDgE https://www.youtube.com/watch?v=ALPAWyjSp4I

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.