Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-20T20:30:00+02:00 Fala hejtu i nienawiści na wokalistkę disco polo! Padły obrzydliwe słowa! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/uwielbiana-wokalistka-disco-polo-poznala-co-to-hejt-mocne-slowa-gwiazdy-1589804863.jpg
Reklama

Fala hejtu i nienawiści na wokalistkę disco polo! Padły obrzydliwe słowa!

Redakcja , 20 Maj 2020  20:30
Fala hejtu i nienawiści na wokalistkę disco polo! Padły obrzydliwe słowa!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulina_energy/
Reklama

Współczuję ich rodzinom, wychowawcom, matkom, dziewczynom i przyszłym żonom - fala hejtu na wokalistkę disco polo

Reklama

Artyści disco polo, jak wszystkie inne popularne osoby, są mocno narażone na nienawiść ze strony antyfanów. Gorzkie słowa padają najczęściej od anonimowych autorów.

Zobacz również: Artystka disco polo zdradziła, co kreuje jej podejście do branży i życia! Fani powinni wziąć z Niej przykład?

Ciężko walczyć z hejtem w sieci, bo choć mówi się o nim wiele i mocno krytykuje tzw. hejterów za ich zachowanie, to i tak zawsze znajdzie się osobnik pełen kompleksów i złości, którą wyładowuje na osiągających sukcesy artystach. Dość często ofiarą tego rodzaju wrogości staje się Paulina z zespołu Energy Girls. Śliczna wokalistka musi stawiać czoła nieprzychylnym, a czasem również wulgarnym komentarzom.

Tym razem kilka niemiłych i prześmiewczych słów padło pod zdjęciem piosenkarki. Co ciekawe fotografia pojawiła się poza profilem Pauliny i to tam doszło do internetowego linczu. Obrazek przedstawia wokalistkę siedzącą na masce auta, w rozdartych rajstopach i dość skąpym stroju. Kadr pochodzi z jednego z teledysków zespołu.

Jako, że samochód odgrywa jedną z głównych ról, to zdjęcie trafiło właśnie na grupę samochodową. Nieprzyzwoite treści w swoim kierunku, piosenkarka skomentowała m.in. tak: Współczuję ich rodzinom, wychowawcom, matkom, dziewczynom i przyszłym żonom”. Ta sytuacja jest bardzo przykra dla samej artystki, ale również dla całego muzycznego świata.

Mowa nienawiści powinna w końcu zamilknąć. Słowem można zranić, tak jak nożem!

Zobacz również: Córka znanego wokalisty disco polo nagrała wyjątkowy utwór! Nagranie podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  2. Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!
  3. Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!
  4. Gwiazda zespołu Top Girls odchyliła bluzkę i pokazała piękne ciało. Fani zauroczeni wokalistką disco polo!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej