Reklama
Polecamy


Reklama

Etna - Spoco Loco | VIDEO | Premiera

2018-07-20T22:00:00+02:00 Etna - Spoco Loco | VIDEO | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/07/etna-spoco-loco-video-premiera-1532107378.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Etna Music
Reklama


Premiera

Wokalistka jak zwykle pokazała pazur! Czy taneczna, zarazem chwytliwa propozycja, która łączy w sobie różne brzmienia zawojuje branżą disco polo?

Reklama

Oryginalność to drugie imię Etny, która po kilku miesiącach od ostatniej premiery przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. Artystka znana z niesztampowych brzmień udostępniła w sieci premierę pt. "Spoco Loco", do której zdjęcia nakręciła na początku czerwca. 

Realizacja pochłonęła dwa dni, które zagwarantowały formacji nie tylko obszerny materiał ale również świetny efekt. Uliczki, biuro, przymierzalnia... choć sceneria wielokrotnie się zmienia całość jest spójna i logiczna. Trzeba przyznać, że Etna po raz kolejny zaskoczyła. Piękne stroje, ciekawe fryzury i historia, która może przydarzyć się każdemu.

"Stylizacje zmieniałam 13 razy. Oczywiście, jak zawsze u Etny, padał deszcz, gdy wyszliśmy na zdjęcia plenerowe" - przyznała w rozmowie z nami artystka.

Nowość pt. "Spoco Loco" to taneczna, zarazem chwytliwa propozycja, która łączy w sobie różne brzmienia. "No kochana dałaś czadu jest moc"; "Bardzo dobra produkcja :) jest taneczna i dobrze się przy niej można pobawić na imprezie :) świetne słowa które po pierwszym przesłuchaniu wpadają w ucho :)"; "piosenka życiowa to tym bardziej chce się słuchać ściskam" komentują nowość pierwsi internauci. 

Etna stworzyła produkcję, z którą może utożsamić się wielu odbiorców. Czy to wpłynie na popularność propozycji? 

Polecamy poniższą nowość

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!
  2. WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!
  3. Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.