2017-12-21T12:45:00+01:00 Etna mistrzynią spontanu - Wykupiła wycieczkę i wyleciała z rodziną do Egiptu | Zobaczcie materiał! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/wykupila-wycieczke-i-wyleciala-z-rodzina-do-egiptu-etna-zwiedza-swiat-zobaczcie-material-1513710059.jpg

Etna mistrzynią spontanu - Wykupiła wycieczkę i wyleciała z rodziną do Egiptu | Zobaczcie materiał!

Redakcja , 21 Grudzień 2017  12:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Etna mistrzynią spontanu - Wykupiła wycieczkę i wyleciała z rodziną do Egiptu | Zobaczcie materiał!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Etna Music

Joasia nie kryje się z tym, że jest osobą spontaniczną. Dzięki temu stawia czoła nowym wyzwaniom jak również przygodom

Reklama

Jako kobieta inteligenta Etna nigdy się nie nudzi. W szczególności gdy wspólnie z rodziną wybiera się na spontaniczny urlop. I to jeszcze w okresie przedświątecznym! 

Joasia postanowiła dać naszej ponurej, deszczowej aurze przysłowiowego pstryczka w nos i wyleciała do przepięknego, słonecznego Egiptu. Rozpoczęło się od przemocy, której była świadkiem, jak również rozlanej przez swojego ukochanego syna wody na jej kolanach. Później było już tylko lepiej! 

Niesamowita sceneria, jak również ciepło momentalnie naładowały naszej artystce akumulatory do maksimum. Joasia śmiało przyznaje, że nie ma słów, które mogłyby opisać jej szczęście jak również te przepiękne widoki. A jest ich co nie miara, gdyż Etna - kojarzona głównie z gorącą lawą - zanurkowała na głębokość 10 metrów w Morzu Czerwonym. Oczywiście nie obyło się to bez wcześniejszego mini kursu zarówno praktycznego jak i teoretycznego. 

Nie da się tego opisaćto trzeba przeżyć, zobaczyć. Drugi raz w zyciu nurkowałam w pełnym akwalungu na głębokość 10m i mam nadzieję że nie ostatniprzed moim nosem pływały leniwie ryby o wszystkich kolorach tęczy 

Etna nie kryje się z tym, że jest osobą spontaniczną. Dzięki temu stawia czoła nowym wyzwaniom jak również przygodom, które absolutnie wpływają zarówno na jej kreatywność, jak również dobry stan ducha. Wiedzieliście, że pod wodą kciuk w górę wcale nie oznacza, że jest ok? Artystka z myślą o swoich fanach codziennie udostępnia na instagramowym story relację z wyjazdu. Przy okazji, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami ze swoimi odbiorcami. Jeżeli ktoś z Was nie jest obserwatorem Etny, a chciałby codziennie otrzymywać dawkę bardzo fajnej energii polecamy jest profil Instagramowy. 

Swoją drogą, zdecydowalibyście się podobnie jak Etna kilka dni przed Świętami wylecieć do Egiptu? Czekamy na Wasze opinie i komentarze. 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nowość Miami - Oczy Twoje! Premiera disco polo w klasycznym stylu
  2. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  3. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  4. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  5. Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!
  6. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  7. Jesika odświeżyła utwór, który kiedyś nuciła cała Polska! Brzmi lepiej niż oryginał?!
  8. Tłumy na dożynkowym koncercie zespołu Mejk! Gwiazdorzy disco polo doprowadzili publiczność do szaleństwa!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami