2021-08-06T15:59:00+02:00 Elwira Mejk w drodze na Jasną Górę! Gwiazda disco polo zanosi Bogu swoje intencje! https://disco-polo.info/uploads/news/elwira-mejk-w-drodze-na-jasna-gore-gwiazda-disco-polo-zanosi-bogu-swoje-intencjejpg.jpg

Elwira Mejk w drodze na Jasną Górę! Gwiazda disco polo zanosi Bogu swoje intencje!

Redakcja , 06 Sierpień 2021  15:59

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Elwira Mejk w drodze na Jasną Górę! Gwiazda disco polo zanosi Bogu swoje intencje!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/

Popularna wokalistka disco polo nie ukrywa, że ważną rolę w jej życiu odgrywa wiara. Wokalistka disco polo wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że jest osobą głęboko wierzącą

Reklama

Wokalistka disco polo wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że jest osobą głęboko wierzącą.

 

WOKALISTKA DISCO POLO NIE UKRYWA SWOJEJ WIARY 

Gwiazdy disco polo w rozmaity sposób spędzają swoje wakacje. Gdy jedne z nich pracują, to inne wypoczywają w ciepłych krajach. Popularna wokalistka postanowiła poświęcić swój wolny czas dla Boga!

 Elwita Smilgin-Brodzik to popularna wokalistka zespołu Mejk. Gwiazda disco polo wraz ze swoim mężem Mariuszem stworzyła niezliczoną rzeszę hitów, które osiągnęły spory sukces w sieci. Kawałki takie jak: “Z apetytem”, “Tańczę z nim do rana”, czy “Dotknij mnie” do dziś nuci cała Polska!

GWIAZDA DISCO POLO WYRUSZYŁA W PIESZĄ PIELGRZYMKĘ

Elwira Smilgin-Brodzik nie ukrywa, że ważną rolę w jej życiu odgrywa wiara. Wokalistka disco polo wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że jest osobą głęboko wierzącą. Piękna artystka postanowiła podziękować za łaski, jakimi obdarował ją Bóg, i udała się na pielgrzymkę do Częstochowy!

Gwiazda disco polo wzięła udział w XXIX Elbląskiej Pielgrzymce pieszej na Jasną Górę. Elwira w swoim życiu całą trasę pokonała dwukrotnie. Niestety liczne obowiązki koncertowe nie pozwoliły w tym roku artystce przejść całego etapu. Wokalistka na szczęście znalazła trochę czasu, by chociaż przez kilka dni móc pojawić się na pielgrzymkowej trasie.

SŁOWA WSPARCIA DLA GWIAZDY DISCO POLO MEJK

Elwira do Częstochowy zanosi dużo intencji. I chociaż nie jest łatwo, to dzielna wokalistka nie narzeka. Jedynym minusem są pojawiające się bąble na ciele, a także bolące nogi. Na szczęście Elwira potrafi przezwyciężyć wszystkie trudności. Przecież to prawdziwa wojowniczka!

Fani artystki przesyłają swojej idolce wiele słów wsparcia.

“Elwirka pomódl się i za nas, za zdrowie”

“Pięknie. Szacunek za wytrwałość”

“Życzę wytrwałości!”

Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to pielgrzymi na miejsce dotrą 15 sierpnia. Pozostaje życzyć im wytrwałości, i dobrej pogody!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Wina jej lejcie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!
  2. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  3. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  4. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  5. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  6. Popularna wokalistka disco polo w niezwykłej sukience! Artystka przyćmiewa inne gwiazdy?!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  8. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami