2024-03-27T21:37:00+01:00 Euro 2024! Piłkarze w tym Lewandowski bawią się po awansie do hitów disco polo Akcent, Boys, Weekend. Zoba Zobacz, jak Lewandowski i polscy piłkarze świętują awans na EURO 2024, śpiewając hity disco polo. Euforia w szatni reprezentacji w pełnym blasku https://disco-polo.info/uploads/news/euro-2024-lewandowski-i-spolka-po-awansie-bawia-sie-w-rytmie-hitow-akcent-boys-weekend-zobaczcie-nagraniejpg.jpg Disco-Polo.info

Euro 2024! Piłkarze w tym Lewandowski bawią się po awansie do hitów disco polo Akcent, Boys, Weekend. Zobaczcie nagranie!


Zobacz, jak Lewandowski i polscy piłkarze świętują awans na EURO 2024, śpiewając hity disco polo. Euforia w szatni reprezentacji w pełnym blasku

Autor: Adam Begier, 27 Marzec 2024  21:37
Źródło zdjęć: youtube.com/@LaczyNasPilka
Euro 2024! Piłkarze w tym Lewandowski bawią się po awansie do hitów disco polo Akcent, Boys, Weekend. Zobaczcie nagranie!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim – Król Latino gwiazdą w Sopocie! Wystąpi w dwóch miejscach na Monciaku i w Operze Leśnej
 2. Jak się ubrać?! Wokalistka disco polo w odważnej stylizacji na komunii! Zobacz, jak wyglądała Twoja Dama | ZDJĘCIA
 3. Karolciaa z nowością pt. "Cambio Dolor"! Posłuchaj przedpremiery!
Reklama

  Disco polo to muzyka, która łączy Polaków w radości i świętowaniu. Nic więc dziwnego, że właśnie te rytmiczne melodie stały się motywem przewodnim świętowania awansu na EURO 2024 przez reprezentację Polski w piłce nożnej. Scena, jaką zobaczyliśmy w szatni po meczu, to najlepszy dowód na to, jak muzyka disco polo jest bliska sercu każdego Polaka, nawet tych, którzy na co dzień są idolami narodowymi.

  Disco Polo - Nieodłączny Element Świętowania Biało-Czerwonych

  Mecze reprezentacji Polski to nie tylko sportowe emocje, ale także momenty, w których naród łączy się w jeden, niezależnie od tego, co dzieli. Tym razem, po zwycięstwie z Walią, naszych piłkarzy spotkała wyjątkowa nagroda - awans na EURO 2024. Wielka radość kadrowiczów, uchwycona na nagraniu, to najlepszy dowód na wyjątkowy charakter tego wydarzenia.

  Szczególnie emocjonującym momentem było, gdy zawodnicy, z Robertem Lewandowskim i Piotrem Zielińskim na czele, zaśpiewali znane i lubiane hity disco polo zespołów Akcent, Boys i Weekend. Ożywienie i energia, jaką przynoszą te piosenki, stały się symbolem sukcesu i zwycięstwa.

  Wojciech Szczęsny i Michał Probierz - Bohaterowie 

  W serii rzutów karnych to Wojciech Szczęsny, bramkarz reprezentacji, wykazał się niezwykłym spokojem i profesjonalizmem, broniąc strzał rywali. Jego imię i nazwisko, wraz z trenerem Michałem Probierzem, zostały skandowane przez kolegów z drużyny. To momenty, które na długo zapadną w pamięci każdego kibica.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Przemysław Frankowski, Nicola Zalewski, Krzysztof Piątek oraz Sebastian Szymański - każdy z nich przyczynił się do tego sukcesu. Nieobecność Tymoteusza Puchacza na murawie w żaden sposób nie zmniejszyła jego wkładu w atmosferę świętowania; to on wcielił się w rolę DJ-a, zapewniając muzykę, która była tłem tych niezapomnianych chwil.

  Wpływ Disco Polo na Kulturę Sportową w Polsce

  Ta scena w szatni to doskonały przykład, jak bardzo disco polo jest zakorzenione w polskiej kulturze. Jest to nie tylko muzyka rozrywkowa, ale także istotny element kulturowy, który przekracza bariery i łączy różne pokolenia. Śpiewając "Przez twe oczy zielone", "Najpiękniejszą dziewczynę" czy "Jaki tu spokój", piłkarze pokazali, że są częścią tego samego społeczeństwa, co ich fani. To pokazuje, jak uniwersalne i ponadczasowe jest przesłanie disco polo.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!
  2. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!
  3. Brathanki i Power Play – Gwiazdami Tegorocznych Dni Chorzel!
  4. Jesika znowu zaskakuje! Przygotowała NOWOŚĆ pt. 'Waniliowe wieczory' zobacz fragmenty premiery!
  5. Kinga Zawodnik robi karierę muzyczną! Gwiazda nagrała klip do utworu "Zawodniczka"! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
  7. Co za ciało! Roxaok w skąpym bikini: Zobacz gorące zdjęcia z wakacji w Turcji! "Niech ta chwila wiecznie trwa"
  8. Gwiazda disco polo Justyna Lubas w sukni ślubnej! Zobacz, jak wyglądała Panna młoda w dniu swojego ślubu! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie