Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-04T20:55:00+01:00 Marcin Miller (Boys) milionerem! Za jego sukcesem stoi piękna blondynka! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/marcin-miller-boys-milionerem-a-to-dzieki-pieknej-blondynce-1572890724.jpg
Reklama

Marcin Miller (Boys) milionerem! Za jego sukcesem stoi piękna blondynka!

Redakcja , 04 Listopad 2019  20:55
Marcin Miller (Boys) milionerem! Za jego sukcesem stoi piękna blondynka!
Źródło zdjęć: facebook.com/marcinmillerboys
Reklama

Najbardziej charyzmatyczny wokalista disco polo z wielkim sukcesem na koncie!

Reklama

Marcin Miller - lider zespołu Boys to niewątpliwie jedna z najbardziej barwnych postać ze świata disco polo. Twórca ogromnej ilości hitów, którego pokochała cała Polska. 

Zobacz również: Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.

Artysta disco polo działający w branży muzycznej od ponad 30 lat pojawił się na największych imprezach w naszym kraju. Nie ma klubu w Polsce, gdzie nie wystąpiłby Marcin Miller.

Ogromny atutem wokalisty jest to, że co chwilę tworzy wielkie przeboje, które gwarantują mu miliony odsłon oraz niezły przypływ gotówki. Każdy ostatni utwór wydany przez Marcina Millera odtwarzany jest w serwisie YouTube kilkanaście milionów razy.

Tak jest w przypadku m.in. utworu pt. "Najpiękniejsza dziewczyno", który na rynku disco polo pojawił się sierpniu 2016 roku. Od tego momentu minęły nieco ponad trzy lata, a klip został odtworzony ponad 50 milionów razy. To jeden z najlepszych wyników w historii muzyki disco polo a dla samego Marcina Millera to najlepszy wynik w życiu.

Z pewnością do tak wielkiego sukcesu przyczynił się sam wokalista, ale również piękna blondynka, która wystąpiła w teledysku u boku Marcina Millera. Ponętna kobieta z klipu do piosenki pt. "Najpiękniejsza dziewczyna" to Magda Burda, która niedawno zadebiutowała na rynku disco polo z utworem "Arbuzy".

Gratulujemy serdecznie ogromnego sukcesu Marcinowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego teledysku.

Zobacz również: Fani licytują kolację z najpiękniejszymi dziewczynami z Top Girls. W grę wchodzi zdrowie i życie Polaków

Mamy nadzieję, że kolejna propozycja pt. "Nie ma gwiazd", która pojawi się pod koniec listopada również okaże się strzałem w dziesiątkę.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Jeszcze raz' już dostępna!
  2. Hot news! Duet roku?! Oficjalnie Ronnie Ferrari i MiłyPan we wspólnej produkcji!
  3. Gwiazdor disco polo na luksusowym jachcie! Widoki zwalają z nóg!
  4. Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej