Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-30T18:08:00+02:00 Daj To Głośniej skradli telewizyjne show! Oczarowali całą Polskę! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/daj-to-glosniej-dali-czadu-oczarowali-cala-polske-1593424564.jpg
Reklama

Daj To Głośniej skradli telewizyjne show! Oczarowali całą Polskę!

Redakcja , 30 Czerwiec 2020  18:08
Daj To Głośniej skradli telewizyjne show! Oczarowali całą Polskę!
Źródło zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej
Reklama

Bez wątpienia z najbardziej trafnym kawałkiem pojawiła się grupa Daj To Głośniej. Przed sceną rozbrzmiewały klaksony, gdy tylko zespół zaśpiewał

Reklama

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 nieco inna niż do tej pory. Po długiej przerwie fani w końcu mogli ujrzeć swoich ulubionych wykonawców na żywo. Formacja Daj To Głośniej, idealnie wpasowała się ze swoim muzycznym repertuarem. To zdecydowanie była „Zwariowana noc”.

Zobacz również: Gwiazda Top Girls nie żałuje fanom ponętnych widoków. Fani zachwyceni wizerunkiem Angeliki Żmijewskiej!

Wczoraj oficjalnie została rozpoczęta Wakacyjna Trasa Dwójki 2020. W tym roku trasa koncertowa została zapoczątkowana w Nowym Targu - stolicy Podhala. Najlepsi wykonawcy ze świata muzyki tanecznej & Dance przybyli z całej Polski, żeby móc wystąpić przed publicznością, która przebywała w samochodach - Ze względu na zagrożenie związane z pandemią wywołaną przez COVID19,

Telewizja TVP ogłosiła, że Wakacyjna Trasa Dwójki w tym roku będzie pierwszą samochodową trasą koncertową. Po imprezie w stolicy Podhala można stwierdzić, że pomysł był jak najbardziej trafny.

Fani mieli okazję ujrzeć na jednej scenie Zenona Martyniuka, Weekend, Daj To Głośniej, Siostry Szlachta, Marco Bocchino, Cleo, Mateusza Mijala, Czerwone Gitary, Piękni i Młodzi, Ronniego Farrari. Bez wątpienia z najbardziej trafnym kawałkiem pojawiła się grupa Daj To Głośniej.

Przed sceną rozbrzmiewały klaksony, gdy tylko zespół zaśpiewał piosenkę pt. „Zwariowana noc”. Nikt wcześniej nie wpadł na pomysł, aby w Polsce zorganizować koncert samochody, co też dodaje szczyptę szaleństwa do całości. Za tydzień Wakacyjna Trasa Dwójki odbędzie się w Ostródzie.

Wybieracie się?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo przyłapany z ogromną strzelbą w rękach?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!
  2. Gwiazdor disco polo został ojcem! Artysta pokazał zdjęcie i zdradził imię dziecka!
  3. Nowa wersja uwielbianego kawałka disco polo już dostępna w sieci! 'Góraleczka' to nowy HIT?!
  4. Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej