Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-04-04T14:06:00+02:00 Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-poruszyl-fanow-spiewajac-utwor-z-klasyki-polskiego-rocka-wszystko-w-bardzo-szczytnym-celujpg.jpg

Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!

Redakcja , 04 Kwiecień 2021  14:06
Reklama
Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
Źródło zdjęć: fot. Polsat

Słuchając wykonania gwiazdora disco polo będziecie mieć dreszcze z wrażenia!

Reklama

Znany Artysta disco polo niejednokrotnie udowodnił co to znaczy mieć prawdziwy talent. Wykonanie utworu z innego gatunku muzycznego niż muzyka taneczna nie stanowi dla niego żadnego problemu! Gwiazdor w szczytnym celu zaśpiewał kawałek, który jest klasyką polskiego rocka. Fani dosłownie oszaleli z zachwytu! Czy jego wykonanie jest lepsze od oryginału?

Zobacz również: Starzy wyjadacze znów na scenie disco polo! Znany gwiazdor zaskoczył wyjątkową nowością!

Paweł Dudek, znany w świecie disco polo jako Czadoman to charyzmatyczny Artysta, którego przedstawiać nie trzeba. Gwiazdor wygrał 13 edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo udowadniając tym samym, jak ogromny talent posiada. W jednym z odcinków wcielił się w postać Felicjana Andrzejczaka i zaśpiewał utwór „Jolka Jolka”, który przyniósł mu zwycięstwo tegoż odcinka. Po kilku miesiącach wykonał ponownie ten sam kawałek, już jako on sam, występując na scenie WOŚP. Ten występ bez wątpienia fani zapamiętają na zawsze!

Paweł zaśpiewał na żywo wprost perfekcyjnie! Artysta bardzo wczuł się w utwór i widać, że włożył w wykonanie całe swoje serce. Fani dosłownie oszaleli z zachwytu, a pod nagraniem pojawiły się komentarze pełne wzruszenia. Chociaż Paweł poświęcił się muzyce disco polo, to w takich momentach widać, że w jego duszy i sercu grają rockowe kawałki. Taki talent nie trafia się często!

Jak Wam się podoba „Jolka Jolka” w wykonaniu Pawła?

Zobacz również: Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją córkę! To już duża, piękna dziewczyna!

Reklama
Zobacz teledysk: Paweł Dudek - Jolka Jolka LIVE
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo wplątały się w spore kłopoty?! Pojawiła się policja!
  2. Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!
  3. Prześliczna gwiazdeczka disco polo w namiętnej odsłonie! Można oszaleć na jej punkcie! Fani OSTRO komentują!
  4. Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej