2021-08-20T07:45:00+02:00 Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full pozuje w skąpym bikini na wakacjach! Gorące zdjęcia artystk https://disco-polo.info/uploads/news/corka-slawomira-swierzynskiego---bayer-full-pozuje-w-skapym-bikini-na-wakacjach-gorace-zdjecia-artystki-disco-polo-zachwycily-internautowjpg.jpg

Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full pozuje w skąpym bikini na wakacjach! Gorące zdjęcia artystki disco polo zachwyciły Internautów!

Redakcja , 20 Sierpień 2021  07:45
Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full pozuje w skąpym bikini na wakacjach! Gorące zdjęcia artystki disco polo zachwyciły Internautów!
Źródło zdjęć: instagram.com/nikola_bf/

Nikola postanowiła skorzystać z uroków lata i zanurzyła ciało w falach Bałtyku! Skąpe bikini, które miała na sobie


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Nikola jest właścicielką idealnej figury, której pozazdrościć może jej wiele kobiet!

Zobacz również: Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!

Gwiazdy disco polo korzystają z uroków lata. Wiele z nich wybrało się na wakacje, by naładować swoje baterie!

CÓRKA SŁAWOMIRA ŚWIERZYŃSKIEGO ZACHYWCA NA PLAŻY

Reklama

Nikola Dutkiewicz to córka Sławomira Świerzyńskiego, lidera popularnej formacji Bayer Full. Artystka poszła w ślady ojca i  wspólnie z braćmi założyła swój własny zespół! Baby Full na swoim koncie ma już kilka hitów, które zebrały pozytywne opinie fanów. Kawałki takie jak: “Modliszka”, “Czarne oczy”, czy “Czysta woda” usłyszeć można na wielu imprezach w całej Polsce!

Nikola Dutkiewicz może poszczycić się nie tylko ogromnym talentem wokalnym, ale także niezwykłą urodą. Zgrabna figura gwiazdy disco polo zachwyciła wielu fanów, którzy regularnie odwiedzają media społecznościowe swojej ukochanej idolki!

FANI DISCO POLO KOMPLEMENTUJĄ WOKALISTKĘ DISCO POLO

Gwiazda disco polo wybrała się niedawno na krótki wypoczynek nad polskie morze. Artystka postanowiła skorzystać z uroków lata i zanurzyła ciało w falach Bałtyku! Skąpe bikini, które miała na sobie zachwyciło wielu plażowiczów!

Reklama

Żywy przenikający czar

Udanego wypiczynku i słonecznej pogody 

Pięknie miłego wypoczynku

Dużo słońca i radości

Nikola jest właścicielką idealnej figury, której pozazdrościć może jej wiele kobiet. Tym bardziej, że wokalistka jest mamą dwójki dzieci! To naprawdę spore osiągnięcie!

Zobacz również: PILNE! Gwiazdor disco polo dementuje plotki dotyczące śmierci! Wszyscy odetchnęli z ulgą!

Reklama
Plik Baby-Full---Foto-1.jpg
Plik Baby-Full---Foto-5.jpg
Plik Baby-Full---Foto-4.jpg
Plik Baby-Full---Foto-3.jpg
Plik Baby-Full---Foto-2.jpg
Reklama

Baby Full - Czysta woda

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Baby Full - Czysta woda
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Na konto gwiazdora disco polo wpłynęło 150 milionów! Paweł Dudek Czadoman zachwycił Polaków! Fani komentują
  2. Zenon Martyniuk to najlepiej opłacany artysta disco polo? Na swoim najnowszym utworze 'Classy Girl' zarobił już ponad pół miliona! Co na to fani?
  3. Kapitalna premiera Pawła Jasionowskiego Masters podobija sieć! NOWOŚĆ 'Wieczór puka do drzwi' zachwyciła internautów!
  4. Lawina komentarzy pod wpisem! Gwiazdorskie sposoby na odpoczynek?! Znana wokalistka disco polo zdradziła co ją relaksuje!
  5. Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!
  6. Córka znanego wokalisty disco polo pójdzie w ślady ojca?! Gesek pochwalił się jej talentem
  7. Wokalista disco polo odniósł się do noworocznych postanowień! Jakie cele wyznaczył sobie artysta?!
  8. Tragiczna wiadomość! Nie żyje znany szlagierowy gwiazdor! Branża muzyczna pogrążona w żałobie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami