2014-11-25T11:59:00+01:00 „Cesarz disco polo” już w sprzedaży Autobiografia Sławka Świerzyńskiego, który w tym roku obchodzi 30-lecie pracy artystycznej, od kilku dni jest już w sprzedaży w księgarniach w całej Polsce.   „T https://disco-polo.info/uploads/news/2014/11/okladka_bayer_net-001.jpg Disco-Polo.info

„Cesarz disco polo” już w sprzedaży


Autobiografia Sławka Świerzyńskiego, który w tym roku obchodzi 30-lecie pracy artystycznej, od kilku dni jest już w sprzedaży w księgarniach w całej Polsce.   „Tego co przeżył wystarczyłoby na kilka biografii. Sławomir Świerzyński pierw...

Autor: Adam Begier, 25 Listopad 2014  11:59
Źródło zdjęć:
„Cesarz disco polo” już w sprzedaży
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. To najlepsza piosenka na pierwszy taniec w 2024 Roku? The Dziemians znowu to zrobili! Premiera "Lubię patrzeć jak tańczysz"
 2. Maciej Smoliński w Utworze "To Były Piękne Dni" – Nagranie z gorącego koncertu w miejscowości Wilkowice
 3. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!
Reklama

Autobiografia Sławka Świerzyńskiego, który w tym roku obchodzi 30-lecie pracy artystycznej, od kilku dni jest już w sprzedaży w księgarniach w całej Polsce.

 

„Tego co przeżył wystarczyłoby na kilka biografii. Sławomir Świerzyński pierwszy raz na weselu zagrał, gdy miał 13 lat. Ale zanim został Cesarzem Disco Polo był nauczycielem, stroił pianina i prowadził dyskotekę. To tam, przy barze, Świerzyński poznał wszystkich ważnych polityków PSL... a chwilę później jego biznes z hukiem splajtował. Założył więc zespół – Bayer Full. Czy jest człowiekiem bogatym? Owszem – ma dwór i jacht. Za sukces zapłacił wysoką cenę. Porwano mu syna.

Dziś Bayer Full jest najbardziej rozpoznawalnym zespołem w Polsce. Ale dla Świerzyńskiego to za mało. Ruszył na podbój Chin. Teraz chce zagrać na noworocznej gali w Pekinie dla miliardowej publiczności. Wystarczy przeczytać tę książkę, żeby mieć pewność, że mu się to uda!”

 

Oficjalna premiera książki odbędzie się 26 listopada (środa) w restauracji Trzecia Waza w Warszawie przy ulicy Krakowskie Przedmieście 64. Na premierze pojawi się Sławek Świerzyński z zespołem Bayer Full, Katarzyna Sielicka, która wysłuchała i spisała opowieści „Cesarza”, będą zaproszeni goście – wykonawcy oraz fani i sympatycy muzyki zespołu. Będzie można zdobyć dedykację na książce.

 

Autobiografia już wywołuje zainteresowania mediów i dziennikarzy. Jeden z redaktorów zdążył już zarzucić muzykowi, że po co wydaje książkę, skoro fani disco polo ich po prostu nie czytają?  Oczywiście piosenkarz neguje to stwierdzenie. Cały wywiad można przeczytać na stronie:
http://natemat.pl/124809,cesarz-disco-polo-polska-rozwijalaby-sie-jak-chiny-gdyby-wszyscy-pracowali-na-umowach-smieciowych

 

Do książki dołączona jest także płyta z przebojami Bayer Full, również w wersjach Chińskich, a także zawierająca dwa premierowe utwory: „Powiedz mi, czego chcesz – Bachata” oraz „Wielbić Pana chcesz”.

 

Zachęcamy do lektury.

okladka_bayer_net

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Gwiazda disco polo Justyna Lubas zaśpiewała na własnym weselu! Co za występ! Zobacz, jak Panna Młoda skradła show! VIDEO
 2. Mega Premiera: Megi - Wolna! Nowa propozycja muzyczna w klimacie latino i disco
 3. Ela Kliś w rozpalającej kreacji skradła show na weselu – Odważne zdjęcia! Wygląda jak bogini?!
 4. Zenon Martyniuk zagra na Roztańczonym PGE Narodowym 2024!Oto szczegóły!
 5. Nowy Hit disco polo na Horyzoncie: Shantel Prezentuje "Usta"! Posłuchaj przedpremiery!
 6. Znany raper Kękę śpiewa hicior disco polo zespołu Playboys! Jak mu poszło? Internauci w szoku! | VIDEO
 7. Andre z nowością: "Nasza Kaszubeczka" - Prawdziwe dobre Disco Polo na Lato
 8. Żona Dawida Narożnego skradła show na weselu Krzysztofa Rutkowskiego! Przyćmiła tym strojem Panne Młodą?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie