Reklama


Reklama

Burza wokół premiery disco polo! Zespół wydał oświadczenie!

2019-03-02T22:07:00+01:00 Burza wokół premiery disco polo! Zespół wydał oświadczenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/burza-wokol-premiery-disco-polo-zespol-wydal-oswiadczenie-1551560861.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ogromne emocje wśród fanów muzyki disco polo!

Reklama

Formacja Mejk słynie z radosnych, pełnych optymizmu kawałków o miłości i radości, jaką człowiek czerpie z życia. Tym razem postawili na nieco inne klimaty. Nie obeszło się bez odzewu pozytywnych i tych negatywnych komentarzy ze strony użytkowników. Elwira i Mariusz są jednym z najgorętszych małżeństw w branży disco polo. Po niecałej dobie od udostępnienia najnowszego teledysku do piosenki Koty" postanowili napisać coś od siebie:

Uwaga !!! Uwaga !!! Uwaga !!! Minęła doba od premiery piosenki „KOTY”. Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze, łącznie z tymi, które są niezwykle krytyczne, acz wazne. Wszystkie je bierzemy pod nasze przemyślenia . Dziękujemy naszym najwierniejszym fanom, którzy w swoich komentarzach, stojà za nami murem, bardzo to dla nas wazne. KOTY to produkcja ekstremalna i eksperymentalna, bardzo clubowa, dedykowana dla wybiórczego grona odbiorców, czyli inaczej mówiąc - dla ostrych imprezowiczów. Rozumiemy, ze przyzwyczailiście się do naszego, łagodnego MEJKowego klimatu, stąd zapowiadamy, ze nie rezygnujemy z piosenek radosnych, o miłości i radości życia . Będzie ich jeszcze bardzo wiele, a najbliższa już na Wielkanoc. Tymczasem pozdrawiamy wszystkich i zyczymy dobrych muzycznych nastrojów.

Zobacz również: Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!

Jak widać fani i zwolennicy ciepłych, radosnych kawałków od zespołu Mejk mogą być spokojni. Artyści nie zamierzają rezygnować z klasycznych brzmień disco polo, które są uwielbiane i jakże pożądane. Być może ich "Koty" są zapowiedzią jakiegoś większego projektu, o którym dowiecie się niebawem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo szczerze o problemach i smutku! Sytuacja robi się coraz gorsza!
  2. Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!
  3. Wokalistka disco polo ma już dość luksusów! Gwiazda stawia na spartańskie warunki!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.