2018-03-20T20:27:00+01:00 Brat bliźniak Czadomana zostanie zwycięzcą Disco Star? | VIDEO | Hit internetu Jurorzy na początku byli w szoku, później zrozumieli, że mają do czynienia z prawdziwą gwiazdą! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/03/brat-blizniak-czadomana-zostanie-zwyciezca-disco-star-video-hit-internetu-1521491546.jpg

Brat bliźniak Czadomana zostanie zwycięzcą Disco Star? | VIDEO | Hit internetu

Autor: Adam Begier , 20 Marzec 2018  20:27
Brat bliźniak Czadomana zostanie zwycięzcą Disco Star? | VIDEO | Hit internetu
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Jurorzy na początku byli w szoku, później zrozumieli, że mają do czynienia z prawdziwą gwiazdą!Reklama

Disco Star poza kuźnią prawdziwych disco-talentów jest też programem o zabawnym charakterze. Często spotykamy tam wokalistów, którzy chcąc dobrze się bawić przybywają do Disco Star, niekoniecznie przechodząc do dalszych etapów talent-show. Jeden z castingów odwiedził uczestnik, który swoim talentem zaskoczył jurorów.

Mowa o panu Januszu ze Świebodzina, który zaśpiewał piosenkę „Takie tango” z repertuaru Budki Suflera. Jakby tego było mało, wystąpił z charakterystycznym numerem 666 i przyodział charakteryzację godną prawdziwego maczo! Magda Narożna była oszołomiona.

Jeszcze jedno… Prawda jest taka, że Januszem ze Świebodzina był sam Czadoman, który chciał zaskoczyć jurorów programu. Jak się okazało – skutecznie. Jak potoczyła się akcja? To już zobaczcie sami na poniższym materiale wideo.

Powiemy Wam tylko jedno, Czadoman to zwariowany facet, który ma do siebie ogromny dystans, a jego poczucie humoru pozytywnie nastroiło do pracy całą ekipę na planie Disco Star.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Zobacz, jak Skolim rozkręca weselną imprezę – Występ, który wszyscy będą pamiętać
  2. Gorąca premiera: Agness Stelmach - Zauważ siebie
  3. Odważny krok w świecie Disco Polo: 'Winna' Bartii zmienia zasady gry?!
  4. Nie poszła w ślady matki?! Córka Teresy Werner wybrała własną drogę i spełnia marzenia! Trudno uwierzyć, czym się zajmuje!
  5. Nowa Klubowa Odsłona Hitu Classic: „To nie przyjaźń tylko miłość”! To czyste szaleństwo!
  6. Paniera i gorąca premiera 'Serce Moje Kradnie' – Nowe Oblicze disco polo
  7. Power Boy wśród Rolników: Gwiazda Disco Polo na warszawskim proteście
  8. Kordian zaskakuje fanów! W najnowszym teledysku wystąpią rodzice gwiazdy disco polo. Pokaże wiele ze swojego prywatnego życia!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie