Reklama


Reklama

Brak koncertów mu nie straszny! Sylwek z Power Play znalazł złoty środek na trudny czas!

2020-11-02T15:35:00+01:00 Brak koncertów mu nie straszny! Sylwek z Power Play znalazł złoty środek na trudny czas! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazdor-disco-polo-doskonale-radzi-sobie-z-brakiem-koncertow-koniecznie-zobaczcie-jak-1603914617.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/sylwek_powerplay/
Reklama


Życie gwiazd

Znany wokalista disco polo nie wiele narzeka na zaistniałą sytuację. Okoliczności, które nastały, pozwoliły artyście bez reszty

Reklama

Brak koncertów disco polo, daje się we znaki fanom, ale przede wszystkim gwiazdom, które oprócz świetnej zabawy i kontaktu z ukochanymi słuchaczami, utracili także źródło dochodu i podstawowe zajęcie, które wypełniało im zdecydowaną część grafiku.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!

Tę nieprzyjemną „dziurę”, czymś lub kimś trzeba było wypełnić i na szczęście są wśród artystów osoby, które doskonale poradziły sobie z tym problemem. Sylwek Gazda, z zespołu Power Play, to wykonawca, który nie wiele narzeka na zaistniałą sytuację. Okoliczności, które nastały, pozwoliły artyście bez reszty poświęcić się rodzinie.

Wokalista każdą wolną chwilę spędza z ukochanym synkiem. Aleksander towarzyszy muzykowi, nawet podczas pracy w domowym studiu. Tym razem jednak artysta pochwalił się materiałem, który bardzo mocno rozczulił fanów. Sylwek wraz z pierworodnym oddali się wspólnej zabawie.

Razem układali klocki i ciężko jednoznacznie stwierdzić, komu ta czynność sprawiała więcej frajdy i przyjemności. Najważniejsze, że obaj panowie świetnie się razem bawią, a gwiazdor trudny czas, przekuł w to co w życiu najcenniejsze - chwile spędzone z najbliższą rodziną.

Zobacz również: Klucz do serca legendarnej grupy disco polo Redox podbije listy przebojów?! Zobaczcie nowość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!
  2. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!
  3. Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.