2019-02-09T13:26:00+01:00 Bombowa premiera w świecie disco polo! Grupa Power Play z mega hitem! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/bombowa-premiera-w-swiecie-disco-polo-grupa-power-play-z-mega-hitem-1549714894.jpg

Bombowa premiera w świecie disco polo! Grupa Power Play z mega hitem!

Redakcja , 09 Luty 2019  13:26
Bombowa premiera w świecie disco polo! Grupa Power Play z mega hitem!
Źródło zdjęć: PN Media
Reklama

Najlepszy utwór disco polo w 2019 roku?

Reklama

"Lubisz to lubisz" to jeden z największych hitów disco polo. Zespół Power Play dzięki tej piosence stał się jedną z najpopularniejszych formacji muzycznych w naszym kraju. Każdy kolejny utwór to dopracowana propozycja, która podbija rynek disco polo.

Lada moment w naszym serwisie pojawi się nowa propozycja od chłopaków z Power Play. Zdjęcia do nowego klipu są już zrealizowane. Teraz firma PN Media montuje i przygotowuje finalny efekt, który może zaskoczyć fanów muzyki disco polo.

Zobacz również: Poruszające wystąpienia gwiazdora disco polo! Artysta wzruszył wszystkich do łez!

Na tę chwilę zespół Power Play nie chce zdradzać jaki tytuł nosi nowy utwór, ale za to mamy fragment nowości, która lada moment pojawi się na rynku disco polo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Poruszające wystąpienia gwiazdora disco polo! Artysta wzruszył wszystkich do łez!
  2. Popularna wokalistka disco polo TOP GIRLS założyła własny biznes! Wielkie otwarcie już w maju! Poznajcie ofertę Pauli Karpowicz!
  3. Znany duet disco polo powraca z nowym hitem?! Zakochani wniebowzięci! Klip powstał w Dąbrowicach!
  4. Piękna gwiazda odważnie odsłoniła swoje wdzięki. W sieci zawrzało!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama