Reklama
Polecamy


Reklama

Będziecie w szoku! Uwielbiany wokalista disco polo ma prywatną wyspę?!

2019-07-22T14:08:00+02:00 Będziecie w szoku! Uwielbiany wokalista disco polo ma prywatną wyspę?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/bedziecie-w-szoku-uwielbiany-wokalista-disco-polo-ma-prywatna-wyspe-1563790896.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Spodziewaliście się, że wokalista porwie się na takie wyznanie?

Reklama

Prawdziwy góral z krwi i kości, uwielbiany artysta disco polo zdradził jeden z wielu nieujawnionych faktów o sobie. Nigdzie indziej nie przeczytacie o tym! Kordian Cieślik w świecie disco polo jest jednym z bardziej charakterystycznych wykonawców muzyki tanecznej.

Zobacz również: Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!

Przewagę ma nie tylko swoim góralskim akcentem, ale również tym, że jest jednym z niewielu rozpoznawanych górali, którzy wykonują tę muzykę.

Ponadto jego kawałki są bardzo charyzmatyczne, nasycone ogromnym pokładem energii, jaką Kordian przenosi na swoich fanów podczas koncertów.

Koncertów Kordiana nie da się oglądać. W nich się uczestniczy. Wokalista disco polo ma takie flow, że momentalnie, gdy pojawia się swoim tanecznym krokiem na scenie i zaczyna śpiewać, to od razu porywa do tańca największego ponuraka.

Niedawno artysta zdradził ciekawostkę, o której nigdzie w sieci nie usłyszycie.

Okazuje się, że Kordian jest nie tylko posiadaczem wielu hitów muzycznych. Wykonawca disco polo ma również tak jakby prywatną wyspę! Kordian Cieślik postanowił zdradzić o niej kilka faktów.

Zobacz również: Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!

Spodziewaliście się, że wokalista disco polo porwie się na takie wyznanie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  2. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  3. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.