Reklama


Reklama

Artysta disco polo pokazał w końcu swoją miłość! To prawdziwe cudo!

2020-05-18T18:00:00+02:00 Artysta disco polo pokazał w końcu swoją miłość! To prawdziwe cudo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/artysta-disco-polo-pokazal-swoja-milosc-to-prawdziwa-pasja-1589460602.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kordian.cieslik
Reklama


Życie gwiazd

Ostatnio w sieci pojawiło się zdjęcie, które zdradziło słabość jednego z popularnych twórców muzyki tanecznej

Reklama

W sercach gwiazd disco polo jest naprawdę dużo miejsca. Oczywiście największą część zajmuje rodzina i muzyka, ale znajduje się też obszar, który wypełniony jest pasją i zamiłowaniem.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Wielu artystów bez reszty potrafi poświęcić się swojemu hobby. Ostatnio w sieci pojawiło się zdjęcie, które zdradziło słabość jednego z popularnych twórców muzyki tanecznej. Wacław Cieślik, działający w disco polo pod pseudonimem Kordian, opublikował na swoim profilu fotografię limuzyny, której jest właścicielem.

Auto w stylu amerykańskim zostało przekazane przez wokalistę do warsztatu, by odzyskać blask i wyjątkowe piękno. Trzeba przyznać, że gust Kordiana jest naprawdę świetny. Pojazd prezentuje się genialnie. Zastanawiamy się tylko, czy artysta zrezygnuje ze swojego terenowego auta i w trasę koncertową ruszy nowym, stylowym wozem.

Być może gwiazdor będzie poszerzał swój garaż o tego typu maszyny, aż jego kolekcjonerska sława przewyższy tę muzyczną. Do tego mamy nadzieję oczywiście nie dojdzie, ale cieszy nas bardzo dodatkowa pasja piosenkarza, która może okazać się zbawienna w wirusowej rzeczywistości.

Zobacz również: Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?
  2. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?
  3. Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.