2023-11-26T15:39:00+01:00 "Anusia" - Nowa perełka od Kordiana! Posłuchajcie przedpremiery! Kordian powraca z nowym hitem góralskiego disco polo - "Anusia". Posłuchaj fragmentu przed premierą 2 grudnia i sprawdź, czy będzie to hit końca roku! https://disco-polo.info/uploads/news/anusia---nowa-perelka-od-kordiana-posluchajcie-przedpremieryjpg.jpg

"Anusia" - Nowa perełka od Kordiana! Posłuchajcie przedpremiery!

Autor: Adam Begier , 26 Listopad 2023  15:39
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Kordian powraca z nowym hitem góralskiego disco polo - "Anusia". Posłuchaj fragmentu przed premierą 2 grudnia i sprawdź, czy będzie to hit końca roku!Reklama

  Reklama

  W świecie muzyki disco polo, gdzie każda nowa piosenka budzi wielkie emocje, pojawia się kolejny przebój godny uwagi. Tym razem to Kordian, określany mianem króla góralskiego disco polo, przedstawia swoje najnowsze dzieło – "Anusia". Już teraz, na łamach disco-polo.info, mamy zaszczyt zaprezentować Wam przedpremierowy fragment tej utworu, który ma wszelkie predyspozycje, aby stać się hitem końca roku.

  Góralski Rytm, Nowoczesne Brzmienie - Nowość od Kordiana!

  Kordian Cieślik, znany ze swojej umiejętności łączenia tradycyjnych góralskich motywów z nowoczesnymi rytmami disco polo, tym razem nie zawodzi. "Anusia" to kompozycja, która od pierwszych taktów wpada w ucho i zachęca do tańca. Premiera całości zaplanowana jest na 2 grudnia, ale już dzisiaj możemy posłuchać fragmentu tej piosenki, który z pewnością rozbudzi apetyty fanów.

  Kordian, dzięki swojemu unikalnemu stylowi, zyskał szerokie grono fanów, którzy z niecierpliwością oczekują na każdą jego nową produkcję. "Anusia" ma szansę dołączyć do grona jego największych hitów, czego dowodem jest rosnące zainteresowanie wśród słuchaczy już przed oficjalną premierą.

  Potencjał Hitu - Czy "Anusia" Podbije Listy Przebojów?

  Zastanawiając się, czy "Anusia" stanie się hitem końca roku, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. Po pierwsze, Kordian już wielokrotnie udowodnił, że potrafi tworzyć chwytliwe i lubiane utwory. Po drugie, połączenie góralskich motywów z energetycznym disco polo to przepis na sukces w tej branży muzycznej.

  Dodatkowo, przedpremierowy fragment piosenki, który można posłuchać już teraz na naszym serwisie, zdobywa coraz większą popularność w sieci. To świadczy o dużym zainteresowaniu i potencjalnej sile przebicia tej kompozycji na rynku muzycznym.

  Zobacz również: Przejdą Wam ciarki! Dawid Narożny w wielkim hicie Lady Pank pt. 'Zawsze tam gdzie ty' Jak mu poszło?!

  Warto podkreślić, że "Anusia" od Kordiana ma wszystko, czego potrzeba, aby stać się jednym z największych hitów góralskiego disco polo. Z pełną wersją piosenki spotkamy się już 2 grudnia. Do tego czasu, zapraszamy do słuchania fragmentu i dzielenia się wrażeniami. Czy to będzie kolejny przebój, który zawładnie sercami fanów disco polo? Czas pokaże, ale wszystko wskazuje na to, że Kordian znów trafił w dziesiątkę.

  Reklama

  Kordian - Z TOBĄ BYĆ

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa
  2. "Miliony wersów" - Dawid Narożny zaskakuje nową produkcją. Posłuchaj jako pierwszy!
  3. Bartek Padyasek z Dbomb i jego ukochana Natalia Troczyńska na stoku w Madonna di Campiglio
  4. "Wszystkie noce" zespołu Atut nowość disco polo, która zaskakuje!
  5. Marcin Miller na scenie teatralnej – Disco Polo wchodzi do teatru! Mamy nagranie | VIDEO
  6. Nicola Pęza, czyli Cola - Nowa gwiazda disco polo! Zobaczcie jej zjawiskowe zdjęcia! | FOTO
  7. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych prezentuje album - kolekcjonerskie wydanie pełne hitów
  8. "Gdzie Jest Vixa" w nowej odsłonie - Roxaok w klubowej premierze!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie