2015-02-20T01:38:00+01:00 After fanka w akcji https://disco-polo.info/uploads/news/

After fanka w akcji

Redakcja , 20 Luty 2015  01:38

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
After fanka w akcji
Źródło zdjęć:

Zapewne nikt się nie spodziewał, szczególnie Patryk – lider After Party, że kontakt z fanami może być, aż tak bardzo bezpośredni i na jednym z koncertów zafascynowana fanka będzie chciała mieć zespół tak blisko, że nawet barierki nie będą st...

Reklama

Zapewne nikt się nie spodziewał, szczególnie Patryk – lider After Party, że kontakt z fanami może być, aż tak bardzo bezpośredni i na jednym z koncertów zafascynowana fanka będzie chciała mieć zespół tak blisko, że nawet barierki nie będą stanowić żadnej przeszkody.

 

Ale cóż, można powiedzieć, że chłopaki są sami sobie winni. Po prostu mogli nie robić takich dobrych kawałków i zawrotnej kariery, a może nie zaskarbiliby tyle damskich serc.

Ale jak się nagrywa takie piosenki… .

 

 

after fanka

 

After Party – Przez Ciebie Mam w Brzuchu Motyle

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Pilne! Popularny gwiazdor disco polo trafił w złym stanie do szpitala 'Może być różnie. Proszę o Wasze wsparcie'
  2. Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!
  3. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
  4. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  5. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  6. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full - Nikola skradła show swojemu ojcu?! Jej idealne ciało zachwyciło fanów disco polo!
  7. Wokalistka popularnej grupy disco polo kusi podczas jesiennego spaceru! Sesja Marleny (Szpilki) w parku zachwyciła fanów!
  8. Znana aktorka zaśpiewała wielki przebój zespołu Defis! Brawurowe wykonanie hitu disco polo podbiło serca widzów Polsatu i srogiego jury?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami