Reklama


Reklama

Znany muzyk disco polo podszedł optymistycznie do kwarantanny! Zobaczcie jak spędza czas!

2020-03-21T13:17:00+01:00 Znany muzyk disco polo podszedł optymistycznie do kwarantanny! Zobaczcie jak spędza czas! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/superbohater-podszedl-optymistycznie-do-kwarantanny-1584472520.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/CZADOMAN
Reklama


Życie gwiazd

Jak widać, czas kwarantanny wcale nie musi być nudny i stracony

Reklama

Czadoman dostosował się do zaleceń i został w domu. Sprawdźcie, jak gwiazdy ze świata disco polo spędzają okres kwarantanny! Ich pomysłowość nie zna granic.

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Nie ma mowy, ani miejsca na nudę. Paweł Dudek jest jednym z bardziej charakterystycznych wykonawców z branży muzyki tanecznej, który czynnie działa pod pseudonimem artystycznym Czadoman. Paweł ma na swoim koncie dużo przebojów, za jakie bezgranicznie pokochali go miłośnicy disco polo.

Niepodważalnym numerem jeden jest piosenka pod tytułem „Ruta tańczy jak szalona”. Ostatnio wokalista zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Instagramie rozczulające zdjęcie z bliskimi. Jak widać, czas kwarantanny wcale nie musi być nudny i stracony. Artysta disco polo napisał:

- Na szczęście mam trochę trawnika pod domem, więc mogę aktywnie uskuteczniać akcję #zostańwdomu Pozdrawiam Paweł Dudek

A wy jakie macie pomysły i patenty na zabicie nudy w okresie kwarantanny? Jeśli nic nie przychodzi wam do głowy, to możecie wziąć przykład z Czadomana i pograć u siebie na podwórzu chociażby w piłkę nożną.

Lubicie aktywnie spędzać czas?

Zobacz również: Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!
  2. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!
  3. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.