2021-08-07T08:43:00+02:00 Znana i uwielbiana artystka disco polo powiększyła sobie usta?! Fani jej nie poznali! https://disco-polo.info/uploads/news/znana-artystka-disco-polo-powiekszyla-sobie-usta-fani-jej-nie-poznalijpg.jpg

Znana i uwielbiana artystka disco polo powiększyła sobie usta?! Fani jej nie poznali!

Redakcja , 07 Sierpień 2021  08:43
Znana i uwielbiana artystka disco polo powiększyła sobie usta?! Fani jej nie poznali!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespol_lili/

Znana wokalistka disco polo wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym artystka ma powiększone usta! Czyżby gwiazda disco polo sięgnęła po nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej?


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Urocza wokalistka disco polo wrzuciła do sieci zdjęcie, które zaszokowało jej miłośników!

Zobacz również: Sentymentalna nowość Kordiana rodem z lat 90-tych podbija serca fanów! To nowy hit disco polo?!

POPULARNOŚĆ GWIAZDY DISCO POLO

Kobiety nieustannie próbują używać wszystkich możliwych sposobów, ażeby poprawić swoje niedoskonałości. Popularna gwiazda disco polo zaszokowała fanów swoją metamorfozą! Trochę przesadziła, bo ci jej nie poznali!

Basia Pędrak to popularna wokalistka disco polo, która wraz ze swoim zespołem Lili stworzyła masę niezapomnianych hitów. Kawałki takie jak: “Jeszcze więcej”, “Bogini w mini”, czy “Bujam się” zajmowały czołowe miejsca na wielu listach przebojów!

Reklama

WOKALISTKA DISCO POLO POWIĘKSZYŁA SOBIE USTA?!

Lili poszczycić się może sporą rzeszą fanów disco polo, którzy regularnie odwiedzają jej media społecznościowe. Zdjęcia, które artystka umieszcza w sieci mogą nieźle zaszokować!

Basia Pędrak jest jedną z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Gwiazda zachwyca fanów nie tylko swoim talentem wokalnym, ale także niebagatelną urodą, wobec której nie sposób przejść obojętnie. Wielu miłośników uroczej Lili pokochało artystkę za jej skromność i naturalność. Przecież artystka jest ideałem piękna.

Fani uroczej Basi wstrzymali oddech! Lili wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym artystka ma powiększone usta! Czyżby gwiazda disco polo sięgnęła po nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej? 

Okazuje się, że wielbiciele Lili nie mają powodów do zmartwień!  Powiększone usta Basi, to tylko efekt jednego z filtrów. Gwiazda chciała sprawdzić, jak na jej przemianę zareagują fani. Ich zdaniem wokalistka nie musi sobie nic poprawiać, bo jest idealna!

Reklama

NOWOŚĆ: WOKALISTKA DISCO POLO W DUECIE Z MARCINEM MILLEREM 

Lili po raz kolejny może otwierać szampana. Jej najnowszy utwór, który nagrała z Marcinem Millerem święci triumfy w internecie. Kawałek “Ostatni bal” zanotował na YouTube już ponad 2 miliony wyświetleń! To ogromny sukces!

Zobacz również: Córka Magdy Narożnej w teledysku zespołu Piękni i Młodzi! Grupa disco polo zaskoczyła nowością!

Reklama
Plik -p4.jpg
Plik -p3.jpg
Plik -p2.jpg
Plik -p1.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Lili & Marcin Miller - Ostatni Bal
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!
  2. Nowość disco polo z PGE Narodowym w tle?! Formacja Shock zaprezentowała właśnie premierę pt. 'Zabawa do rana'
  3. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!
  4. Szokująca metamorfoza gwiazdora disco polo! Maciej Smoliński zmienił swój wizerunek - Fanka napisała 'Nie poznaję Cię'
  5. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
  6. Cudowna gwiazdeczka disco polo pokazała zmysłowe zdjęcie! Artystka kusi głębokim dekoltem!
  7. Sentymentalna nowość Kordiana rodem z lat 90-tych podbija serca fanów! To nowy hit disco polo?!
  8. Siostry z wyboru?! Piękne wokalistki z zespołu disco polo Szpilki szczerze o relacjach!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami