2021-04-30T21:55:00+02:00 Uwielbiana artystka disco polo odsłoniła swój biust! Tego widoku fani szybko nie zapomną! Znana wokalistka disco polo w pięknej białej kreacji z głębokim dekoltem, który odsłania jej piękny kształtny biust https://disco-polo.info/uploads/news/uwielbiana-gwiazda-disco-polo-odslonila-swoj-biust-tego-widoku-fani-szybko-nie-zapomnajpg.jpg

Uwielbiana artystka disco polo odsłoniła swój biust! Tego widoku fani szybko nie zapomną!

Autor: Adam Begier , 30 Kwiecień 2021  21:55
Uwielbiana artystka disco polo odsłoniła swój biust! Tego widoku fani szybko nie zapomną!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespol_lili/

Znana wokalistka disco polo w pięknej białej kreacji z głębokim dekoltem, który odsłania jej piękny kształtny biustReklama

Gwiazda opublikowała w sieci fotkę, która wzbudziła duże zainteresowanie fanów.Z uśmiechem iść przez życie, to życiowe motto pięknej wokalistki Lili. Artystka jest jedną z najaktywniejszych gwiazd disco polo w internecie.

Zobacz również: Zespół Mig świętuje! "Filmowe role" to prawdziwy przebój disco polo!

Dobrze wiedzą o tym fani gwiazdy, dlatego regularnie odwiedzają jej profile w mediach społecznościowych, gdzie z wielką niecierpliwością wypatrują każdej nowej informacji, którą artystka zamieści w sieci. Zdaje się, że miłośnicy pięknej wokalistki, nie będą dzisiaj mogli spokojnie zasnąć! Wszystko przez fotkę, którą Lili umieściła w sieci!

Lili, to tak naprawdę Basia Pędrak. Artystka znana jest z takich hitów jak: “Jeszcze więcej”, czy “Tylko z Tobą”. Gwiazda z każdym dniem zyskuje kolejne rzesze fanów, którzy uważnie obserwują jej profile w mediach społecznościowych.

Miłośnicy Lili doceniają nie tylko talent wokalny gwiazdy disco polo, ale także zachwycają się jej niebagatelną urodą. Lili świadoma jest swojej kobiecości, o czym świadczą liczne publikacje zdjęć w jej mediach społecznościowych.

Gwiazda opublikowała na Instragramie fotkę w pięknej białej kreacji z głębokim dekoltem, który odsłania jej piękny kształtny biust. Internauci rozpływają się w komentarzach, nie żałując Lili licznych komplementów.

Przy okazji warto wspomnieć, że Lili ukończyła pracę nad nowym teledyskiem, w którym wystąpiła razem ze słynnym Marcinem Millerem! To dopiero będzie duet! Fani już czekają z niecierpliwością na efekty tej współpracy i na... kolejne zdjęcia artystki!

 

Reklama
Galeria zdjęć:
Plik Lili - ponętne zdjęcia (1).jpg_3..jpg
Plik Lili - ponętne zdjęcia (4).jpg_2..jpg
Plik Lili - ponętne zdjęcia (3).jpg_1..jpg
Plik Lili - ponętne zdjęcia (2).jpg_0..jpg
Reklama

LILI - Jeśli pragniesz

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Disco-Polo.info każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach w disco polo. Bądź na bieżąco! Obserwuj Disco-Polo.info w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. "Tylko Ja i Ty" nowa produkcja od zespołu Bayera! Zobaczcie nowość disco polo!
  2. Defis i ich nowy hit „Ty i ja” - zapowiedź gorącej premiery disco polo!
  3. "Szach mat" DiscoBoys i Camasutra to kandydat na hit roku w disco polo?!
  4. "Weźmy ślub" – Prawdziwa perła Disco Polo od Andre! To powinno brzmieć prawdziwa muzyka taneczna?!
  5. Vel Evel z premierą pt. "Potłuczone szkoło". Zobaczcie nowość!
  6. Posłuchaj najnowszej premiery od Drossel pt. "Magdaleno"!
  7. Soni z nową produkcją pt. "Ty Jesteś Wow"! Mamy przedpremierę!
  8. PAW - "Godzina Złota": Nowość już dostępna!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie