Reklama


Reklama

Marcin Miller (Boys) stworzył hit dla uroczej wokalistki disco polo! To strzał w dziesiątkę?

2020-03-14T12:38:00+01:00 Marcin Miller (Boys) stworzył hit dla uroczej wokalistki disco polo! To strzał w dziesiątkę? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/marcin-miller-boys-stworzyl-hit-dla-uroczej-wokalistki-disco-polo-to-strzal-w-dziesiatke-1584108896.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

szybko wpadająca ucha piosenka to dzieło legendarnej postaci ze świata disco polo - Marcina Millera oraz Marcina Załęskiego

Reklama

Jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo swoją nowością podbije rynek muzyki tanecznej? Wiele na to wskazuje, tym bardziej, że za jej nową produkcję odpowiadają sam Marcin Miller oraz Marcin Załęski.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!

Lili, a tak naprawdę Barbara Pędrak na swoim koncie ma wiele ciekawych propozycji takich jak "Bogini w mini" czy  "Jeszcze więcej". Do jej dość bogatego repertuaru dołączyła właśnie bardzo interesująca produkcja pt. "Wianuszek".

Dynamiczna i szybko wpadająca ucha piosenka to dzieło legendarnej postaci ze świata disco polo - Marcina Millera. Oprócz niego za muzykę i słowa odpowiada również Marcin Załęski, który jest odpowiedzialny też za teledysk.

Całość prezentuje się niezwykle interesująco. Młoda wokalistka może mocno namieszać na rynku disco polo. Czy nowość pt. "Wianuszek" stanie się hitem?

Oceńcie sami.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Korek od szampana się nie zamyka! Popularny zespół disco polo Top Girls odnotowuje wielki sukces.
  2. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  3. Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.