2021-07-07T15:46:00+02:00 Znana gwiazda disco polo zdradza, czego nigdy nie robiła! Artystka stawia na autentyczność! https://disco-polo.info/uploads/news/znana-gwiazda-disco-polo-zdradza-czego-nigdy-nie-robila-artystka-stawia-na-autentycznoscjpg.jpg

Znana gwiazda disco polo zdradza, czego nigdy nie robiła! Artystka stawia na autentyczność!

Redakcja , 07 Lipiec 2021  15:46
Znana gwiazda disco polo zdradza, czego nigdy nie robiła! Artystka stawia na autentyczność!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/

Wokalistka przyznaje, że brzydzi się kłamstwem!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Obecne realia często wymagają od gwiazd disco polo perfekcyjnego wyglądu i idealnych zdjęć. Znana Artystka bez wahania przyznała, że w tej kwestii stawia na autentyczność i brzydzi się kłamstwem, a obróbka fotek to dla niej zbędna czynność!

Zobacz również: Wspaniała premiera od Swinger pt. 'Wariaciki' już w sieci! Fani nie mają wątpliwości to będzie hit!

Reklama

Etna to dla wielu fanów ideał kobiecości oraz wzór do naśladowania. Gwiazda jest właścicielką nie tylko fenomenalnego głosu, ale także perfekcyjnego ciała. Wokalistka bardzo o siebie dba i prowadzi zdrowy tryb życia, co widać już na pierwszy rzut oka, dlatego też jej zdjęcia nie wymagają absolutnie żadnych przeróbek czy poprawek. W jednym z ostatnich wpisów Artystka przyznała, że nigdy nie ulepszała swoich zdjęć i nie zamierza tego robić, bo to dla niej pewnego rodzaju kłamstwo oraz strata czasu i pieniędzy.

Etna dała się jednak namówić na lekkie podrasowanie jej zdjęcia z czystej ciekawości, a efekt końcowy wywołał u niej szok. 

(...)napisał do mnie @mysticlight98 i zaproponował taką przeróbkę, spróbowałam i jestem w szoku, co potrafi człowiek za pomocą odpowiednich narzędzi, uważam, że wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem.

Ten jednorazowy zabieg nie przekonał jej jednak do tego, aby zacząć przerabiać zdjęcia, Artystka bowiem przyznała, że boi się o swoich fanów!

nie poddaję zdjęć obróbce jeszcze z jednego powodu: by ludzie podczas mego koncertu nie przeżyli szoku, że „w sieci taka piękna, a w realu ...”

Reklama

Poza tym, Artystka napisała także, że często słyszy, iż na żywo wygląda lepiej aniżeli na zdjęciach, co jest dla niej wielkim komplementem.

Etna jest świetnym przykładem na to, że można wyglądać jak milion dolarów bez żadnej ściemy!

Zobacz również: Magda Narożna pielęgnuje relacje z córką 'Lubicie czasami przewrócić świat do góry nogami'? Do sieci trafił niezwykle zabawny kadr wokalistki.

Reklama

Etna - Lato

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Etna - Lato
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo podzielił się radością w sieci! Marcin Miller BOYS otrzymał wyjątkowy dowód sympatii!
  2. Huczne urodziny znanej gwiazdy disco polo! Paula Karpowicz - Topky pokazała jak bawi | ZDJĘCIA
  3. Wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! Barbara Pędrak z formacji Lili oczarowała tym internautów!
  4. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  5. Znana wokalistka disco polo założyła koronkowe body i rajstopy we wzorki! Gorący widok gwiazdy rozpalił fanów! W sieci lawina komentarzy
  6. Podstępna choroba! Uwielbiany wokalista disco polo traci głos! Gwiazdor musi porzucić śpiewanie!
  7. Dawid Narożny będzie miał przeszczep? Wpis gwiazdora disco polo wywołał poruszenie w sieci!
  8. Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami