2023-12-03T06:30:00+01:00 Etna Świętuje z Radiem Vox FM 10-lecie. Zobaczcie urodziny oczami gwiazdy disco polo Etna bawi się na urodzinach radia Vox FM! Joanna Kaczanowska w centrum wydarzeń disco polo w Warszawie. Zobacz relację ze świętowania https://disco-polo.info/uploads/news/etna-swietuje-z-radiem-vox-fm-10-lecie-zobaczcie-urodziny-oczami-gwiazdy-disco-polojpg.jpg

Etna Świętuje z Radiem Vox FM 10-lecie. Zobaczcie urodziny oczami gwiazdy disco polo

Autor: Adam Begier , 03 Grudzień 2023  06:30
Etna Świętuje z Radiem Vox FM 10-lecie. Zobaczcie urodziny oczami gwiazdy disco polo
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/

Etna bawi się na urodzinach radia Vox FM! Joanna Kaczanowska w centrum wydarzeń disco polo w Warszawie. Zobacz relację ze świętowaniaReklama

  Reklama

  30 listopada w Warszawie odbyło się niezwykłe wydarzenie, które zgromadziło znane postacie ze świata disco polo. Urodziny radia Vox FM stały się okazją do świętowania w gronie największych gwiazd tej muzycznej sceny. Wśród nich znalazła się Etna, czyli Joanna Kaczanowska, która z dumą reprezentowała barwy disco polo.

  Etna: Joanna Kaczanowska

  Etna, znana ze swojego energetycznego i charyzmatycznego występu, postanowiła podzielić się z fanami wrażeniami z tej wyjątkowej nocy. Na swoich profilach społecznościowych opublikowała filmik, który dokumentuje jej udział w uroczystościach. Joanna Kaczanowska nie tylko bawiła się świetnie, ale również aktywnie uczestniczyła w rozmowach z innymi artystami oraz dziennikarzami.

  Impreza urodzinowa radia Vox FM była pełna ciepłych momentów i czułości między artystami. Etna zaprezentowała się jako osoba o otwartym sercu, która ceni sobie bliskie relacje z kolegami i koleżankami ze sceny. Krótkie nagranie, opublikowane przez nią w mediach społecznościowych, pokazuje, jak żywiołowo i z pasją świętowano ten wyjątkowy wieczór.

  Urodziny radia Vox FM stały się wyjątkową okazją do świętowania sukcesów muzyki disco polo. Występ Etny, Joanny Kaczanowskiej, był jednym z wielu momentów, które podkreśliły, jak bardzo ta muzyka łączy pokolenia. Wydarzenie to nie tylko umocniło więzi wśród artystów, ale również pokazało siłę i popularność disco polo w Polsce.

  Zobacz również: 'Kocha się raz' - Bayera podbija scenę disco polo! To hit na wesela na lata?!

  Reklama

  Etna - Paranoja

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Viola nowa postać na rynku disco polo z singlem pt. "On jest dla mnie". Zobacz przedpremierę!
  2. "Wszystkie noce" zespołu Atut nowość disco polo, która zaskakuje!
  3. Matt Palmer Książe Latino w ważnym oświadczeniu!
  4. Fani disco polo w rozpaczy! Śmierć ikony disco polo wstrząsnęła branżą muzyczną!
  5. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube
  6. Eurowizja 2024: Polska wybrała swojego reprezentanta!
  7. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  8. Roxaok i Damian Gwiazdowski – Nowa para w świecie Disco Polo! Wielka miłość kwitnie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie